Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom elengedni azokat,...

Nem tudom elengedni azokat, akiket szerelemmel szeretek. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom, van-e ilyen ember a világon, mint én, de igazából, ha nem történt vészesen durva dolog (pl. megcsalás), hanem más problémák voltak a kapcsolatban, akkor én mindig ki akarom javítani. Mindig meg akarom menteni a kapcsolatot. Én nem hagyom, hogy a szakítás megtörténjen. Mert hiszem, hogy mindig ott van a javításra az esély, és néha még a másik fél helyett is cselekszem, mert szeretem. De ezt általában nem értékelik. Hülyének tartanak érte, de nem értem... Ezért miért?
2009. dec. 24. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

mi a kérdés?

nem mindegy h miért? te ilyen vagy, ragaszkodsz és hidd el 6 milliárd ember közül nem te vagy az egyetlen aki ilyen.. nem értem miért olyan nagy szó ez.

bocsi h negativ vagyok de..

20L

2009. dec. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az oké, de miért van így ez? És miért nem tudnak megérteni?
2009. dec. 24. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon barátkozós tipus vagy és arra vársz h legyen olyan szerelmed akit úgy tudsz szeretni mintha a barátod lenne, csak éppen a másik fél nem akar olyan lelkizős lenni mert fél h elveszíti az önbecsülését, amúgy ezzel semmi gond nincsen és boldog karácsonyt!
2009. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy így. Lehet hogy túl idealizálod a párod, túl sokat álmodozol talán, vagy erőszakos a természeted és nem fogadod el hogy más út is van nem csak a tiéd. Visszont lehet hogy csak lazitanod kéne.
2009. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok

Boldog Ünnepeket, és szilveszterkor irány 1 buli.

2009. dec. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, sajna. Probálom az utolsó pillanatig menteni a kapcsolatom, és szenvedek ha mégis vége. Igaza van az elöttem szólónak lazitanunk kell, és egy kicsit önzőbbek lenni, és magunkat is szeretni ( ezt Nekem a pszichologus mondta )
2009. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor Te egy nagyon szerető ember vagy és légy erre büszke. Csak sajnos ezzel könnyen megalázkodóvá válsz a másik fél szemében, ami rossz. Én is ilyen voltam sajnos, és mára rájöttem, hogy azok az emberek, akiket szerettem, de Ők eldobtak, akárhogy próbálkoztam, rádöbbentettek, hogy nem is voltak olyan jók, nem érdemelték meg, hogy mindent megtegyek értük. Már egyáltalán nem bánom, hogy nincsenek benne az életemben. Azóta kiegyensúlyozott vagyok.

Idővel Te is rájössz majd, hogy sokkal jobban jártál.

Gondolkozz el ezen és akkor nem fognak hülyének nézni és megalázni.

23/L

2009. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak önző vagy és nem érdekel, hogy a másik mit gondol a kapcsolatról.
2009. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!