Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy valakit sehogy sem tudtatok elfelejteni? Hogy egyszerűen nem tudtatok rajta túllépni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 19:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen....sem veled sem nélküled !
2014. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Heli87 válasza:
Volt már olyan,hogy nehéz volt kiverni a fejemből.Nem mondom nehéz elfogadni,hogy vége...De nem teheted meg saját magaddal szemben,hogy így élj!!! A saját életedet nehezíted meg azzal,hogy kínzod magad ezzel az érzéssel!Tényleg baromi nehéz elfelejteni valakit,aki iránt még esetleg érzel valamit,vagy netán most már csak az emlékekből táplálkozol vagy rosszabb esetben (én is szoktam ilyet csinálni),de elképzeled,hogy mi lett volna ha,vagy mi lenne ha...Stop! Elég!!! Mozdulj ki,fuss,dühöngj,bulizz,táncolj öltözz másképp legyél szokatlan bármi!!! A lényeg,hogy változtass a minden napjaidon...Tök jót mondott múltkor az egyik barátnőm:Minden nap csináljunk egy olyan dolgot,ami emlékezetessé teszi a napot,akár egy pici őrültség is legyen az.Így mielőtt beálltam a kertbe a kocsival,kipattant, felült a motorháztetőmre,és úgy álltunk be,Ez semmi! De tényleg színessé tette a napot! Itt az ideje.hogy te is felébredj a lelki nyomorból!!!3 év rengeteg idő!!!VÉGE! Erős vagy!!!!És sok hülye kis kaland vár rád!!!Csak mozogj emberekkel,és ne legyél egyedül! Ehhez viszont nyitnod kell mások felé,és új embereket megismerni!!!Ülj be egy pénteki vagy szombati napon vmi populáris pubba.Tuti nem maradsz egyedül;)
2014. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Heli87 válasza:
Ja a lényeget elfelejtettem mondani!:DDD Töröld facebookról meg mindenhonnan..Nekem ez mindig segített! Így nincs az a gyomorgörcs,mint amikor meglátom a posztokat,hol kivel miként:D
2014. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én már mindezt megtettem. Megváltoztattam az egész életemet, megváltozott a személyiségem. Volt időszak, amikor kitomboltam magamat, és volt amikor inkább magamba fordulva ment a szórakozás. Könyvek, sorozatok, rejtvény fejtés, művészetek kipróbálása. Intenzív barátkozás, mindent megtettem. Persze akkor amikor újdonság volt sikerült 100%-ban kitaszítani a fejemből, de amint lett 1 perc nyugtom rögtön eszembe jutott. Majd az idő....
2014. máj. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2014. máj. 7. 21:03
 16/16 anonim válasza:
Persze, volt. Csak most nem jut eszembe, hogy ki volt az.
2014. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!