Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érzek semmit?...

Miért nem érzek semmit? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy veletek volt már olyan, hogy nem éreztetek semmit? Ugy érzem mintha senki iránt sem lennének érzéseim, pedig amúgy tudom, hogy vannak. A családomat sem érzem, hogy szeretem, pedig tudom, hogy igen, ugyanez van a barátokkal is stb.. Nagyon rossz érzés, már volt olyan ( ez rossz lesz) hogy elképzeltem h milyen lenne ha meghalna valaki akit szeretek, és rossz érzés, de utána hamar el múlik, hogy rossz érzés, és megint nem érzek semmit.

Volt egy fiú, akit szerettem, (még mindig szeretem) de ő nagyon csúnyán megbántott, mert úgy érzem ő is szeret engem, és fáj ami történt. Ő az egyetlen, aki képes érzéseket kicsikarni belőlem, akár csak azzal ha látom egy pillanatra. De viszont, eközben, hogy semmit nem érzek, ok nélkül el tudnám sírni magam, és van hogy el is sírom, és sírás közben arra gondolok, hogy miért sírok, nem érzek semmit. Nem értem. Bocsi, hogy elég bonyolult, és nem is rossz kategóriába írtam, de nem tudtam hova kéne. Kérlek segítsetek, miért lehet ez velem.



2014. máj. 1. 18:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem csak neked van ilyen.(sajnos tapasztalatból tudom) .Nagyon utállom magam emiatt de nekem is volt már olyan hogy elképzeltem mi lenne ha xy meghalna. Sajnos nem tudom én se higy mit kell ezzel kezdeni de azt tudd hogy nem csak te vagy így ezzel és nem vagy egyedül. (ÉS EZ NEM ÖNSAJNÁLAT. csak úgy mondom mindenkinek)
2020. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem is volt/van ilyen. Én js képzeltem már el olyat h valaki aki fontos számomra meghal. Én többnyire elterelem a figyelmem és szomorú filmelet vagy sorozatokat nézek amik kifacsarnak belőlem szar érzéseket de lagalább érzések.És én is sokat sírok,de az segít szóval azzal minden ok.Ha nagyon rossz neked én a zenét ajánlom. Nekem is az a rutinom hogy 23-00 zenéthalgatok és bambulok ii a fejemből utána meg sorozatozok. Emelett még aljánlom hogy probáld elviccelni. Barátok és családtagok körében sokszor viccelődök ilyenekkel. Remélem h kicsit segíthettem de én is azt ajánlom hogyha van lehetőséged keress fel egy pszhiologust mert ez egy korai depresszio tünetei. Nekem sajnos nincs meg ez a lehetőségem ezért higyha nagyon rossz a hejzet írok egy levelet valakinek aki nem is létezik és nem is ismerem. Vigyázz magadra remélem segítettem. :)
2020. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hasonló ,,problémám,, van. Keress rá az Alexithymia-ra, talán az passzolni fog arra, amit tapasztalsz. A leírásod szerint én ezt mondanám lehetőségnek, de simán lehet, hogy tévedek
2022. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!