Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Le fogok fogyni, hogyan...

Le fogok fogyni, hogyan maradjak szerény soványan is?

Figyelt kérdés

Nagy fogyókúrázások közepén vagyok, még 15 kilót kell leadnom, de félek, hogy meg fog változni a személyiségem is, ahogy csinosodom, egyre nagyképűbb leszek.

Sokan változnak hájas, igénytelen nőből cicababává, félek, hogy nekem is ez lesz a sorsom.

Az is aggaszt, hogy haragot érzek a férfiak iránt, amiért dagadtan nem kellettem. Persze tudom, hogy a kövér test nem olyan szép, mint egy kisportolt test, de mégis. :( Annyira fáj.


2014. jún. 28. 01:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
11%

Neked kellene egy dagadt pasi? Na látod.

Amúgy 100% h elk*rvulsz, ezellen nem tudsz mit tenni.

2014. jún. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
ó, hogy a franc vinne el már! tudod én meg mit meg nem adnék, hogy kövérebb legyek, a lányok nem szeretik a csontos fiúkat, én alig 50 kiló vagyok, igaz nagyon alacsny is emellett, de nagyon sokat szenvedek minden egyes deka hízásért!
2014. jún. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Akik ribik lesznek fogyás után azok előtte is azok voltak max. gyávák, önbizalomhiányosak voltak hozzá, hogy a természetük szerint viselkedjenek.
2014. jún. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Eléggé kivagyok lelkileg így is, de az életmódváltás rátesz még egy lapáttal. Lelkieg instabil vagyok, emiatt is híztam el, mert érzelmi evővé váltam, ha boldog voltam, ha szomorú, ettem.

Nem, nekem sem jönnek be a kövér pasik. De legfőképp magamért fogyok.

2014. jún. 28. 02:00
 5/34 anonim ***** válasza:
50%
nem fogsz lefogyni.
2014. jún. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
50%
Ugyan már, sosem fogsz tudni leadni annyit. Most hogy megbántottalak, menjél és egyél egy doboz fagylaltot.
2014. jún. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Már leadtam 5 kilót, nem tudtok megállítani. ;)
2014. jún. 28. 02:03
 8/34 C0r3 ***** válasza:
32%
a fszt nem. szívrohamban meghalsz mert dagi zsíros disznó vagy, és nehogy azt hidd, hogy a csontozatod erős, hájfej.
2014. jún. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:

2. edzél hallod minek kéne szted zsír rád?

3. ez full így van. ez így van azokkal is akik elkezdenek pasik gyurni hű a gyurástól de aggressziv lett nem lett jobban az mint volt csak nagyobb az önbizalma megtenni amit előtte nem mert vagy beszolni stb.


kérdező az a 15kg 3-4 hónap minimum ha nem izomból fogysz. szerinted nincs beleszolásod milyen ember vagy és leszel? csak így átváltozol vagy mi? haragot érzel a férfiak iránt mert nem kellesz nekik hát ez vicces.

2014. jún. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
50%
nem tudtok megállitani hát ez haláli:D te már most nagyon kemény ember vagy nem még ha kiis nézel valahogy biztos azért nem kellett a pasiknak mert kövér voltál esetleg nem a stilusod miatt?...
2014. jún. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!