Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a nagyon kövér nők nem fogyókúráznak holott kéne még a soványak állandóan fogyni akarnak de így is van párjuk?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem szegény húgom görcsöl h kövér pedig 45 kiló, am a párjának így is tetszik minek csinálja ezt ?

2013. jún. 6. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert hibás az önértékelése.
2013. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kolosszus22 ***** válasza:
69%
A húgod szerintem már beteg kategória.
2013. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
"minek javítani egy bukott tanuló szar jegyein?"-elvet követik
2013. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

mert aki dagi az egy idő után beletörődik mivel könnyebb enni mint sportolni

aki sovány és fogyni akar sosem fogja magát elfogadni, mert be akar illeszkedni egy olyan társadalomba mi csak kitaláció ;)

2013. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A Katie ***** válasza:
100%
Mindenkinek más tetszik. A túlzott soványsággal a nőtársaiknak akarnak megfelelni, meg az elcsajosodott fiúkáknak.
2013. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elfogadják magukat úgy, ahogy vannak, vagy jobban szeretnek nagyokat enni, mint vékonynak lenni. Ha meg így is tetszenek a párjuknak, még kevésbé van motiváció. Mondjuk a jelentős túlsúly azért semmiképp nem egészséges.

Viszont a húgod meg túlzottan soványnak tűnik, bár nem tudom milyen magas. Lehet, hogy testképzavara van.

2013. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Anorexi? Vagy hogy annyi? Hány cm magas és hány éves?
2013. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
175 magas és 22 éves
2013. jún. 6. 22:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Jesszus! :( Senkinek nem jutott eszébe a családban, hogy orvoshoz küldje?
2013. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem de az egészsége nem rossz csak nem értem h mér kéne fogyón ? Még ?
2013. jún. 6. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!