Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti elitélitek azokat, akik...

Ti elitélitek azokat, akik öngyilkosságot követnek el?

Figyelt kérdés
Szerintem ,aki ilyesmire vetemedik ,az gyáva ember !
2014. júl. 10. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ítélek el semmit, nem vagyok se bíró, se Isten. Felőlem mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné.
2014. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem barátkozok ilyenekkel... Te is kerüld el őket
2014. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2!

Aki már öngyilkosságot követett el az halott. Nem barátkozol hullákkal?

Amúgy én nem ítélem el. Ahhoz,, hogy megértsd, hogy valaki miért lesz öngyilkos, le kéne élned a teljes életét. Ennyi. Nem ismerheted a körülményeket, nem tudhatod, hogy az illető min ment keresztül. És amúgy bátorság kell hozzá, nem is kevés. Arról nem is beszélve, hogy az élethez nem kaptunk semmi féle útmutatást, fogalmunk sincs, hogy mi a létezésünk oka. De az biztos, hogy nem kötelező.

2014. júl. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem barátkozom olyanokkal, akik sikeres öngyilkosságot követtek el.

Nőj fel!

2014. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as seriously?? O_O ezt nem is tudtam *szarkazmus*
2014. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elítélheted, de készülj fel rá, hogy ha te nem mész el mások temetésére, akkor ők sem mennek el a tiédre!
2014. júl. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!