Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Itt már csak az öngyilkosság...

Itt már csak az öngyilkosság a kiút? Megérné megtenni?

Figyelt kérdés

Olyannak aki nem tudja megoldani a problémáit.


Depresszióval kűzd évek óta.



Nincsenek barátai.


Nincsen párja.


Elszigetelten él a társadalomtól.


Köszönöm. :)



2014. júl. 23. 18:28
1 2 3
 21/26 Orsii7 válasza:

Én úgy gondolom hogyha már az ember megszületett, éljen is. Ha nagyok a problémák előnyös elgondolkodni mi miért lehet. Voltam én is rossz korszakomban..bár az öngyilkosság eszembese jutott, butaságnak tartom. Előttem leírták hogy gyávaság. Ezzel egyet kell értsek. A lényeg hogy anno én sem tudtam mit csináljak.


KEZDJ ÚJ ÉLETET.

Mégmindig jobb mint a halá.

2014. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Hát én rám pont ezeket vonatkoznak amiket lerirtál és én meg is fogom tenni hamarosan csak még megvárom hogy a suli véget érjen decemberbe aztán vége. 22/F
2014. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Nekem lehet hogy jobb lenne tényleg megtenni már nemsokára mert szar unalmas életem van és igazából élni se igen van kedvem.Egyedül vagyok nicnsenek haverjaim.Egy csaj nem tudok összeszedni eggyet se hiába probálkozok szar unalmas egy balek vagyok.Már minden féle hülye társkeresö oldalra felregisztráltam de semmi egyszer találkozta onnét egy csajjal összes vissza belém dumált a a hazguságait én meg elhittem mivel nekem sosem volt csajom én nem értek sajnos a nők nyelvén.Nemtom mikor mit lehet elhinni és mit nem.Én már nagyon ugyérzem hogy semmi értelme az életmnek és ez nem mostanába kezdödött hanem már két évvel ezelött.Egyépként rém afelsoroltam közül kéettö dolog voantkozik a Nincsneek barátia és a Nincsen párja.Én igaábol nem látok más kiutat mind az hogy vége puff.Meg nekem még rosszabb mert nem hogy még sosem volt barátnöm de még szüz is vagyok 22 évesen.Ugyhogy én idán befejztem az életem.


Amugy kérdezö hogy hogy ilyen kérdést tettél fel talán te is hasonlo helyzetbe vagy mint én?

?

2014. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Csak a párkapcsolat hiánya nem okozzon ilyen depressziót,illetve tudom,hogy ez nem befolyásolható,de nem éri meg csak ezért élni.


Ha nem megy,tedd egy időre félre,és töltsd ki mással az életedet.


Hidd el,az sokkal rosszabb mikor valaki beteg,másokra szorul és nem támogatja senki,de ha igen azon is érzed,hogy nyűg neki az egész.


Találj vmit hobbit!

Tanulj vmi újat!

fejleszd a személyiségedet!


Aztán lehet később valaki felfigyel rád!

De az élet nem csak a párkapcsolatról szól,hanem arról hogy élvezd!

2014. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Van,aki 30 felett szűz...és mégis él.....


Fogd fel úgy,hogy te másként éled meg az életet,mint az átlag.

2014. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Kedves 22-23-as Válaszoló!


Ne tedd meg! Vár Rád az életben még szép,fiatla vagy...Igen,hasonló helyzetben vagyok mint Te,de nekem már sikerült eljutnom arra pontra,hogy erőt vegyek magamon és most nagyon megakarom oldani a problémáim.

2014. nov. 26. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!