Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ne legyek öngyilkos?

Miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

Nincs senkim,mindenki csak bánt testileg lelkileg,4 éve vagdosom magam egyre mélyebben már eljutottam addig hogy öngyilkosnak kéne lennem,sose voltak barátaim,suliba még a tanárok is mindig csak megaláztak,és nézték hogy minden nap véresre vertek,egyszer mertem visszaütni (akkor ketten voltak csak,mind2t Köszönöm 4-5 ütésből) akkor ki akartak csapni,többször voltam, pontosan 3,5 évet pszichológusnál,tönkre tette mégjobban az életem,olyan szakvéleményt adott hogy megye egyik legjobb felvételijével és hibátlan szóbelivel is csak egy szar suliba vettek fel,és csak mert látta a vágásokat

Nem bírom tovább, 4 évig bírtam hogy mindenki csak bánt, a lányoknak is csak azért kellek mert bandában gitározok,nincs senkim szükségem van valakire

Mit tehetnék ha nincs egy barátom se aki megértene?



2014. aug. 8. 12:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

* mind2t kiütöttem 4-5 ütésből,földön maradtak

Jah és 15/f vagyok, leendő öngyilkos

2014. aug. 8. 12:35
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert azzal nem oldod meg a problémáidat, ha megteszed örökké megmaradnak.
2014. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
családod?
2014. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
0%
Az elet ajandek! Aki elveszi sajat magatol azt nem tudom sajnalni... Lehet tenyleg szar az eleted, de tedd jobba!! Es ne hagyd magad! Vedd meg magad mindenkitol! Legyen nagy a szad!! Ja es a szuleid hol vannak?
2014. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Ne is gondolkozz szerintem rajta!
2014. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Dehogy leszel öngyilkos.!Nem lehet ilyen könnyen feladni soha.Ez nem megoldás.

Képzeld mennyi embernek nincs senkije és mégis élnie kell.

Vagy mennyi ember van a te helyzetednél rosszabbul.Alkoss új terveket a jövődre nézve.Könnyíts meg az életed.Ezt csak is te tudod megtenni.Rajta.:)

Nem csak öngyilkossággal lehet megoldani mindent.

Családod biztos van.Beszélj velük,talán adnak jó tanácsokat.

Hajrá.:)

2014. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Ne add fel!! Légy erős! ♥
2014. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szüleim is csak bántanak,vernek,múltkor 1 méteres 1,5 centi vastag nyelű fakanalat szétvert apám rajtam és még ki is kellett fizetnem,én tartom el lassan magam 15 évesrn,az iskolai csekket (40 valahány ezer füzetekkel) is nekem kell fizetnem,de leszarom,nem baj,nem érdekel hogy mindenki utál,utálhat, bánthat tovább mindenki,csak végre legyen már legalább 1 ember akit szerethetek,akiben bízhatok,aki felvidít,aki megért,szükségem van valakire,nincs senkim
2014. aug. 8. 14:11
 9/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de most úgy megölelnélek és megvígasztalnálak.:)

Nem tudom miért csak...talán megsajnáltalak.

2014. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Találj valami hobbit, ami leköt.

Engem is megvertek anno az iskolába nem is 1X de már leérettségiztem és nem érint.


Ha meg a melóhelyen szemétkednek akkor meg keresek másikat, diplomával lazán megtehetem. A pszicho doki viszont hiba volt egyik ismerősünk is hasonló cipőben járt. Rendőr akart lenni nem vették fel.


Am részemről amiért érdemes élni a következők.


-Nightcore

-Gyros

-Play Station

-Xbox

-Coke Zero

-Kávé

-Filmek


És azzal meg ne törődj h mások mit mondanak a te életed nem az övék.

Pedig engem is a általános és közép isk-be végig szadiztak, ha 20 ezres lenne ahányszor le buzáztak.

Sose lennének anyagi gondjaim.


De már nem látom őket soha többé, boldog vagyok egyedül és azt csinálok amit akarok.

Minden felfogás kérdése.


25 F

2014. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!