Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért rendezem át folyton a...

Miért rendezem át folyton a lakást?

Figyelt kérdés

De ha nem tologatok bútorokat, akkor a szekrényen a mütyüröket, díszeket pakolgatom, variálom, vagy a falon a képeket. Ezt kéthetente, havonta megcsinálom, és nem azért, mert annyira unatkozom, hanem egyszerűen késztetést érzek. Főleg, ha valami miatt elmozdul, eltünik az egyik berendezési tárgy a helyéről, akkor borul minden, úgy érzem nincs egyensúlyban a szekrény, a szoba, hozzá kell alakítani a többi dolgot a változáshoz. Nem konkrétan szimetriára gondolok, hanem úgy az összképre. Színek, tárgyak méretei, stílusai, egymástól való távolságuk...

Ez kóros, mert a párom igen bogarasnak néz, de ő végtelenül egyszerű ember. Más is szokott ilyet csinálni?


2010. jan. 12. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed jól magad a bőrődben
2010. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pótcselekvésnek nevezik. Én ilyen voltam kb 5 évig, még éjszaka is átrendeztem a lakást, toltam a bútorokat, a rekamét, majd beleszakadtam, de nem nyugodtam amíg készen nem lettem. Nem tudok rá különösebb magyarázatot, mert én is ilyen voltam, és egyszer csak elmúlt.
2010. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!