Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetek iker szindrómás?

Lehetek iker szindrómás?

Figyelt kérdés
már kiskorom óta nagyon érdekel az ikertestvér téma, emellett sokszor gondolok arra mi lenne ha lenne egy ikertestvérem, verseket is írtam és álmodni is szoktam ezzel. Elég rejtélyes családunk van de nagyon érdekelne hogy elképzelhető e hogy volt egy élve született ikrem aki születésünk után meghalt? (nem vagyok annyira megszállott csak érdekelt)

2014. aug. 16. 23:49
 1/4 anonim válasza:
83%
A terhességek nagy része gyakran ikerterhességnek indul. Aztán az egyik embrió "erősebb lesz a másiknál" és csak egy marad. Bocsi, nem tudtam szépen és szakszerűen megfogalmazni, de a lényeg valami ilyesmi. Egyébként engem nem tudott legyőzni a tesóm, tehát mi ikrek vagyunk :)
2014. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyébként van egy húgom akivel két hetente,hetente találkozok, sokszor van olyan érzésem hogy mintha hiányozna valaki nem létező személy, nem érzem magam teljesnek önbizalom hiányom is van. egy ideje már depis vagyok, de sose voltam normális teljesen. ez a nem létező személy iránt érzett szeretett vagy vágyodás már nagyon régóta fen áll...
2014. aug. 16. 23:54
 3/4 A kérdező kommentje:

ezt én is hallottam, gondoltam is rá meg nagyon sokat olvastam erről a témáról.

köszi a választ

2014. aug. 16. 23:55
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Menj el Hellinger-féle családállításra, ott kiderül.
2014. aug. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!