Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én rossz ember vagyok ha...

Én rossz ember vagyok ha engem a szex nem érdekel?

Figyelt kérdés

Mer valahányszor előkerül a téma engem mintha kínoznának.

Vannak akik nem fogyasztanak alkoholt, utálják a fegyvereket. De ezt megértik és elfogadják nem azt mondják bombázd le Velencét (ez csak példa) mert akkor biztos megváltozik a véleményed.


Te belül érzed h erre nincs szükséged és neked így jó.

Ez mért olyan hihetetlen már már megvetendő dolog egyesek részérül ?


25 F



2014. aug. 23. 19:38
 1/6 anonim válasza:

Jó lejet egy ilyen barát (csak barát)

Utálom ha más a szexuális életével bombáz miközbe egyáltalán nem is érdekel mert van saját életem. Így nem lenne az hogy csak azt hallanám :D

2014. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem vagy tőle rossz ember. pláne, hogy másoknak még csak nem is ártasz vele, szemben azokkal, akik a saját szexuális szokásaikat próbálják másokra erőltetni. amíg nem ülsz a kormányban és nem akarod ezt az értékrendet másokra kényszeríteni, addig magadban azt csinálsz, amit tetszik


ha neked így jó, akkor egészségedre, senkinek semmi köze hozzá! egyébként ahhoz sincs senkinek köze, hogy alkoholista vagy, vagy absztinens, amíg nem őt akarod meggyőzni róla, hogy ő is kövesse a te értékrendedet, mert az neki mennyivel jobb lesz majd, vagy kárt nem okozol a viselkedéseddel (mint mondjuk akik részegen összehánynak mindent, vagy törnek-zúznak és belekötnek mindenkibe). aki normálisan, másokat nem zavarva csinál valamit, az hadd csinálja, ha nem árt vele senkinek


amúgy meg örüljenek, hogy nem vagy konkurencia, másoknak több nő marad!

:-))

2014. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert más azt hiszi, hogy az a jó és tökéletes élet amit ő csinál.


Egyik munkatársam 45éves, és naponta elmondja, hogy ő bizony 23 évesen házasodott és 25 évesen már megvolt a gyereke... Miért nem megyek, és keresek magamnak bnőt? bla bla bla.


Amikor elmondom neki, hogy "mert nincs rá szükségem" akkor csak hümmög mint egy fogyatékos idióta.

2014. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj kérdező. Biztos izgattak zexuálisan gyerekkorodban és félsz :D
2014. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Semmi baj nem volt a gyerek korommal.

És a félelem nem azonos az érdeklődés hiányával.

Bár ezt a magadfajta korlátolt úgy sem érti.

2014. aug. 24. 01:56
 6/6 anonim válasza:
Ez a normális. Az emberek többsége nem normális. Tekintsd őket selejtes lénynek.
2014. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!