Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álmodozó tipús vagy?

Álmodozó tipús vagy?

Figyelt kérdés

Mikor kezdödött és szerinted mért csinálod? Magad találod ki az alap szitut vagy egy könyv, sorozat történéseibe képzeled magad?


Arra gondolok akik gyakran képzelik magukat álomvilágba.

Ahol tökéletes a párkapcsolatuk, remek sportólok....


2010. jan. 24. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én állandóan álmodozom. föleg filmekbe, de sokszor álomvilágot králok
2010. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*kreálok
2010. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az, nem szoktam álmodni, én mindent megvalósítok :) tokéletes kapcsolat nem létezik, az élet meg a problémákkal egyutt tokéletes..
2010. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom óta álmodozós vagyok,és ez így marad örökre :)

nem tudom,hogy ez jó,vagy rossz,változtatni nem tudok rajta,önkéntelen jön.

2010. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen

21/f

2010. jan. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

álmodozom, gyerekkorom óta. Magam találom ki a szitut.

Szerintem az ember azért álmodozik, mert nagyon lapos az élete, menekül a valóság elől, stb.

nagyon jó, és nagyon rossz is tud lenni az álmodozás. Egyrészt sok időt és energiát elvesz, az ember hasznosabban is tölthetné az idejét, de annyira jó, hogy van egy világ, ahol mindaz megtörténik veled, amit szeretnél...

2010. jan. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már óvoda óta aszem. A történeteket filmekből szedem, beleképzelem magam a történetbe, vagy egy adot élethelyzetbe, pl képzeletben leütöm a bunkó pénztárost (de ki nem gondol ilyenekre). Üres az életem és sajna egyre jobban bele süpedek ebbe a kényelmes világba.
2010. jan. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

uhhh nagyon imádok álmodozni bárhol bármikor és amikor még meg is álmodod fantasztikus amugy nem annyira unalmas az életem de nagyon jó mert te irányítodd a dolgokat pl ha szeretnédd h a helyes pasi ne a szőke kurv*val menjen el nem megy el szeretek álmodozni ha van idő:D

17/l

2010. jan. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, álmodozó TIPUS vagyok!

Hát van egy lány és róla,+ akikbe épp szerelmes vagyok!

2010. jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen álmodozó tipus vagyok.

Néha filmekböl is veszek ki helyzeteket de általába én találom ki. Imádok minden emberfölötti dolgot, misztikát stb)

2010. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!