Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért születtél meg?

Miért születtél meg?

Figyelt kérdés
Rájöttél hogy mi a feladatod ezen a földön?

2014. nov. 13. 19:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hogy szenvedjek a magánytól, és hogy az embereknek legyen kit kiközösítenie minden társaságból ahova belekerülök.
2014. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt ne sajnáld ha kiközösítenek, ugyanis olyan emberekre nincs szükséged AKIK kiközösítenek.
2014. nov. 13. 19:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, az én életemnek nincs értelme. Már csak azért élek, mert nem merem megölni magam, félek a fájdalomtól. 26F
2014. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy azért élek, hogy ismerjek, tudjak, álmodjak, s leginkább, hogy figyeljek. Megismerjem azt aki vagyok, akivé válhatok. Mert ha eljön az idő, nem tárgyakat s vagyont fogok magammal vinni, hanem tudást, mindazt amit láttam, amit átéltem, amivé váltam.
2014. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tegnap 22:56: ez nagyon tetszett!


Kedves kérdező! Remélem nem nagy konkrétumokat szeretnél és nem baj ha nagy álmokat, célokat említ itt az ember.

Én egyszerűen Will Smith-t tudnám idézni:


"I want to represent an idea. I want to represent the idea that... you really can make what you want. I want my life, I want my work, I want it to mean something. I want the world to be better because I was here."

2014. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolkodásra.

Épp ezért nem hiszem, hogy bármi is megmarad belőlem a halálom után a szellememből. Legfeljebb az emberek lelkében.

2014. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Will Smith idézete nagyon tetszik.
2014. nov. 14. 15:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én feladatom az, hogy megvalósítsam az álmaimat. 18 vagyok, csak pár hónapja jöttem rá arra, hogy mit kell tennem. Úgy érzem jó irányba haladok és hiszek magamban, hiszek abban, hogy sikerül.
2014. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az első válaszolóval értek egyet.
2014. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nem hiszem, hogy azért, hogy véghezvigyem az álmaimat. Valahogy annak semmi érdemi eredménye nem lenne a világ számára, csak nekem lenne jó. talán azért, hogy napról napra azon gondolkodjak, hogy miért ilyen sz** minden? Miért kellett egy ilyen helyre születni? Mi értelme van az egésznek, így, hogy folyton rosszul vagyok? Meg most is minek írok én ide...???? Nem értek én semmit..
2014. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!