Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért érzem ezt, mi ez az érzés?

Mért érzem ezt, mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel ,ár testvéri viszonyt ápolunk, annyira szeretjük a másikat. Mind kettőnknek van barátja, és boldogok vagyunk. De van egy lány,aki biszexuális és elmondta, hogy neki bejön a barátnőm. Nagyon...a lánynak nincs barátja, és mondott dolgokat, hogy fantáziálgat a barátnőmről. Amióta tudom hogy tetszik neki a barátnőm, hihetetlen gyomorgörcs van bennem, és még könnyeztem is, és nem értem, miért. Azóta nagyon ideges vagyok...mintha féltékeny lennék. De miért vagyok féltékeny, amikor a barátnőm pasijára meg nem vagyok?? Segítsetek, kétségbe vagyok esve, mi ez?
2015. jan. 15. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Látens leszbikus vagy, és tudat alatt kívánod a legjobb barátnődet. Vonjátok be a barátaitokat is, meg a biszex csajt is és csináljátok ötösben.
2015. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veteran1978 válasza:
Félsz hogy elviszi a barátnődet,tőled!
2015. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nok.... bonyolitsalmar tulmindent legyszives
2015. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán tudat alatt félsz, hogy a barátnődnek bekavar a bi csaj.
2015. jan. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy tudat alatt leszbikus lennék, bár páran mondták hogy olyan, mintha lennének hajlamaim, de ők mondták, hogy nem hiszik.

Igen lehet, hogy félek.Ha megyünk 3an az utcán, direkt kitúr, hogy ő legyen mellette, ami szerintem szánalmas, mert én nem csinálnám ezt, és idegesít az is, hogy így viselkedik. Lehet tudat alatt csinálja ezt is, de nagyon zavar.

2015. jan. 16. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!