Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha ideges vagyok akkor vagdoso...

Ha ideges vagyok akkor vagdosom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha valami felbosszant vagy erős bűntudatom van akkor egy bicskával vagdosom a bal karom, és már a homlokomat is megvágtam egyszer. Néha még a vért is lenyalom a sebeimről és akkor úgy érzem hogy nem vagyok önmagam. Néha magammal szoktam beszélni és egyszer azon kaptam magam hogy az utcán hangosan röhögök és magammal vitatkozok egy haragosom megölésén. Mindenre emlékszem szóval nem skizofrénia, de akkor mi? Már egy-két hete nem csinálok ilyet, de mit tegyek ha megint rámjön?
2015. jan. 22. 21:05
1 2
 1/16 Jelenovszki ***** válasza:
MENJ EL PSZIHOLÓGUSHOZ VAGY ORVOSHOZ MINNÉL ELÖBB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Valamikor, valahol kaput nyitottál a lelkeden okkult hatalmak részére. Például szellemet idéztél, vagy jósnőnél voltál, vagy horoszkópot olvasgattál, esetleg olyan zenét hallgattál. Azelőtt nem ismerték a gondolataidat, de azóta minden gondolatod nyitott könyv előttük, és a tébolyba tudnak kergetni. Először is legyél vele tisztában, hogy Mózes 3. könyve 19. rész, 28. verse így szól: Testeteket a holt emberért meg ne hasogassátok, se égetéssel magatokat meg ne bélyegezzétek. Én vagyok az Úr. Itt nem a holt ember a lényeg, hanem a cselekedet. Arra próbál rávenni, hogy olyat tegyél, ami nem kedves Isten előtt, ráadásul így téged is pusztít, mert ő 'embergyilkos volt kezdettől fogva.' Ja, persze, ennek semmi köze ahhoz a pszichológiai maszlaghoz, hogy a fizikai fájdalom eltereli a figyelmedet a lelki fájdalomról. A szádat is egy ilyen uralja, amikor hangosan beszélsz. Egyetlen dolgot tehetsz, ami hatékony: imádkozol. Azt pedig úgy kell, hogy elkezdesz Istenhez beszélni ( ha már úgyis beszélsz, legalább Istenhez beszélj, aki tud is valamit tenni), csak úgy. Majd meglátod. Kérj tőle szabadítást és ő adni fog, majd meglátod.

Most jöhetnek az ateista maszlagok ;-)

2015. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Iskola pszhiológushoz néha eljárok, de neki tuti nem mondanám el, orvoshoz pláne nem megyek, mert akkor az anyám megtudná és a reakciója a leírtakat váltaná ki belőlem.
2015. jan. 22. 21:22
 4/16 A kérdező kommentje:
Hiszek Istenben de a leírtak közül egyiket se tettem meg és szellemekben nem hiszek. De amúgy köszi, most lesz pár álmatlan éjszakám, főleg ez a szellemes marhaság után.
2015. jan. 22. 21:26
 5/16 szántóvető ***** válasza:

ezek komoly dolgok.lehet hogy megátkoztak,esetleg egy démon akar a hatalmába keríteni.mindenképpen kérj segítséget mert a helyzet csak romlani fog.itt olvashatsz róla.

[link]

2015. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hűha, ezen az istenes, szellemes válaszon kicsit elképedtem. De persze mindenkinek a saját dolga hogy miben hisz.

Kedves kérdező, hány éves vagy? Ha nagykorú akkor egyedül is elmehetsz orvoshoz, ha meg nem mindenképp szól a szüleidnek hogy vigyenek el. Ez nem olyan dolog, amiért a szülő leordítja a gyerek fejét, hanem megpróbál rajta segíteni.

2015. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha az előbb nem fogalmaztam érthetően: a szellemes megszállós dolgok nem érdekelnek, csak a KOMOLY VÁLASZOK AMIK SEGÍTHETNEK!
2015. jan. 22. 22:02
 8/16 A kérdező kommentje:
17 vagyok, de ha valaki azzal mer jönni hogy 'hülye tini' azzal közölném, hogy ritka szar gyerekkorom volt, például meghalt az apám, a suliba rettegve jártam, a bátyám is rettegésbe tartott és úgy két és fél éve már elég idegbeteg tudok lenni, de ezek mellékesek.
2015. jan. 22. 22:07
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szellemi eredetű dolgok és csak ezen elindulva fogod tudni megközelíteni a megoldást. Garantálom neked, hogy senki nem tud neked segíteni, aki nem így közelíti meg. Ez a te személyes nyakasságod. Szelektálsz. Ám nem szólok bele, tanácsot adok, de én nem tanultam ,hanem átéltem. Nem háborús regényíró vagyok, hanem katona, ha úgy tetszik.
2015. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem szállok vitába katonákkal mert tisztelem őket, de ezt ne, ezzel csak rontasz a helyzetemen.
2015. jan. 22. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!