Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen szakma illene hozzám?

Milyen szakma illene hozzám?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni milyen szak illene hozzam, ebben kérnem segítségeteket. Nagyon jó szervező képességem van, kreatív ötletekkel teli vagyok. Szeretek számolni, azonban a humán területek nem igazán szimpatizálnak velem. :D nagyon jól bírom, sőt szeretem is a stressz helyzeteket, amikor hirtelen nagyon sok feladat hárul rám. Leginkabb egyedül szeretek dolgozni, de a csapat munka is megy, ha kell. Vezető szerepet érzem a hozzám legközelebbinek. Szintén közel áll hozzám a másoknak való tanácsadás. Hirtelen ennyi jellemző jutott eszembe.
2015. febr. 9. 17:37
 1/3 anonim válasza:
Esetleg rendezvényszervező?
2015. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik világnyelvből van egy izmos középfokod, akkor speditőrnek kell lenned! Ott van stressz bőven, számolni és gondolkodni is kell! néha csapatban dolgozol, de leginkább egyedül, és annyi pénzt fizetnek, amiért már érdemes nap, mint nap felkelni. Ja de ehhez kell egy suli is. Tudtommal van ebből OKJ-s is, akkor megúszod 2 évvel, de ha nagyágyúként akarsz berobbanni, akkor illik virítani egy diplomát is hozzá.
2015. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dolgoztam régebben speditőrök mellett. Nem úgy nézett ki egyikük se mint aki agyon lenne fizetve.
2015. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!