Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolsz az ilyen lányról:...

Mit gondolsz az ilyen lányról: koraérett vagy olyan mind a tobbi: gyerekes?

Figyelt kérdés

szóval az olyan 12-13 évesről lenne szó aki harmadik osztálytól ötödik osztályig volt olyan mind a mostani 6-7. esek: gyerekes, együgyü (pl. csúfolkodik a másikkal, játsza az udvaron a rajzfilmet és hazudozik hogy ő is olyan, mind a rajzfilhősök, varázslatos erőt birtokol stb...) Na szóval ez a lány nem ilyen. Inkább visszahúzódó, barátként fiúkkal is jól kijön, nem undorodi, mind a tobbi. Nem mondja azt, hogy utálja a sulit de nem is mondja, hogy szereti, dehát tanúlni kell:) nem egy magoló gyerekről van szó. Ő tanulásban nem igen szokott tanúlni, hogyha tudja is hogy kell feleljen: elég, hogyha egyszer elolvassa a leckét és a lényeget megjegyzi. Kimondja amit gondol legyen az bárki. Utál olyan lenni mint mások.



Az lenne a kérdésem hogy ez nem mindennapi vagy a többségük is ilyen csak azok nem akiket ismerek. (nekik feltünési mánijájuk van stb..nem lényeges)??


2010. febr. 11. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez te vagy? Valószínű, de az írásod alapján biztosan nem vagy koraérett, még fogalmazni sem tudsz.

Egyébként meg minden tini azt hiszi magáról, hogy ő fingta a passzát szelet, de egyik sem jobb, mint a másik.

2010. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
aha értem, igen rólam van szó és ebben elég bizonytalan voltam. köszönöm a válaszod-:)
2010. febr. 11. 17:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Pedig jobban tennéd, ha nem csak egyszer olvasnád el a leckét, mert akkor talán megtanulnál helyesen írni és érthetően fogalmazni.

Ez nem koraérettség, csak egy bizonyos fajta személyiség, de nem jelent semmit. 12 éves vagy, sokat fogsz még változni.

2010. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A gépen elég nehezen tudok helyesen írni, mert itt ott úgyis elütök/kihagyok egy egy betűt/ékezetet. Én nem értem mit nem lehet ebböl érteni, hogy azt mondjátok, hogy nem fogalmazok rendesen. Osszátok már meg velem is légyszi
2010. febr. 11. 18:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp normálisabbnak tűnsz. De ennyiből nem lehet megítélni senkit. Jó az eszed, ha nem kell tanulnod,ilyen vagyok/voltam én is. Az is ok, hogy nem akarsz olyan lenni mint mások..csak egy tanács: ne fajulj el, mert ebből szokott lenni a pózerség..ki akarsz tűnni, és jön a sok piercing, kiló smink,hülye ruhák..maradj normális, tanulj, és azzal tűnj ki.
2010. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utálom az ijesfajta izlésficamokat. Inkább szines ruhák, nem mindennapi fazonuak jönnek be amilyen nincs senkinek. ezt értem nemmindennapi alatt. Lyukasszák ki az arcukat a hü**ék, mert én nem:)
2010. febr. 11. 19:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolom magadat a koraérett kategóriába sorolod, és szereted is ha annak látnak mások. Ezzel nincs is baj, de vigyázz, hogy azért ne különülj el nagyon a többiektől. Ennyi idősen még nyugodtan hülyülhetsz a többivel, és ne mutasd magad ilyen tök felelősségteljes, lenéző embernek, mert egy idő után nem igazán jössz majd ki velük.

Annyira bírom mikor mondják az emberek, hogy ilyen jó fejem van, meg olyan okos vagyok, nem is kell tanulnom. Hidd el, hogy kell, mert ez a tudás, amit 5 perccel óra előtt szerzel semmit nem ér, mert 2 nap múlva már fogsz semmire emlékezni belőle.

2010. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ömm én nem különülök el a többiektől csak nem megyek bele a feleseges veszekedéseikbe, inkább csillapítom őket és nem játszom velük hülyeségeket..ezeket leszámítva elég jófejek:)
2010. febr. 11. 19:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp normálisabbnak tűnsz. De ennyiből nem lehet megítélni senkit. Jó az eszed, ha nem kell tanulnod,ilyen vagyok/voltam én is.
2010. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát erre csak azt tom mondeni hogy az osztályotok nagyon gyerek...ott an teenager és még ilyeneket művel?: ,,csúfolkodik a másikkal, játsza az udvaron a rajzfilmet és hazudozik hogy ő is olyan, mind a rajzfilhősök, varázslatos erőt birtokol '' chö...Hát ha ezt megmutatom a suliba akkor szétröhögnék magukat xDDD

Ez jóó hazudik hogy olyan mint...superman xDDD LOLOL

2010. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!