Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolsz az ilyen lányról:...

Mit gondolsz az ilyen lányról: koraérett vagy olyan mind a tobbi: gyerekes?

Figyelt kérdés

szóval az olyan 12-13 évesről lenne szó aki harmadik osztálytól ötödik osztályig volt olyan mind a mostani 6-7. esek: gyerekes, együgyü (pl. csúfolkodik a másikkal, játsza az udvaron a rajzfilmet és hazudozik hogy ő is olyan, mind a rajzfilhősök, varázslatos erőt birtokol stb...) Na szóval ez a lány nem ilyen. Inkább visszahúzódó, barátként fiúkkal is jól kijön, nem undorodi, mind a tobbi. Nem mondja azt, hogy utálja a sulit de nem is mondja, hogy szereti, dehát tanúlni kell:) nem egy magoló gyerekről van szó. Ő tanulásban nem igen szokott tanúlni, hogyha tudja is hogy kell feleljen: elég, hogyha egyszer elolvassa a leckét és a lényeget megjegyzi. Kimondja amit gondol legyen az bárki. Utál olyan lenni mint mások.



Az lenne a kérdésem hogy ez nem mindennapi vagy a többségük is ilyen csak azok nem akiket ismerek. (nekik feltünési mánijájuk van stb..nem lényeges)??


2010. febr. 11. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok viccet félre rakva a többiek szerintem az eggyügyűek.. szerintem értelmeseben kéne hogy legyen az osztály.A mi osztályunk nem ilyen.Más , éretebb.

12/F

2010. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
ezen csodalkozomm en is, hogy hogy a fenebe lehetnek ilyen idio@k ... mmegnezem a mostani 8. osokat 6.ba joval erettebbek voltak mind ezek...de akkor ezekszerint szerencsee nm ilyenek mindenhol:P
2010. febr. 13. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!