Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok túllépni a szakításo...

Nem tudok túllépni a szakításon, mit kellene tennem most?

Figyelt kérdés
én vagyok a lány fele és egy olyan emberrel szakítottunk, akivel én le akartam élni az életemet, mindennél jobban szeretem, de a kapcsolatunk ellaposodott és szakítottunk. fiatalok vagyunk, de én tényleg ezt éreztem. viszont bennem a hetek alatt akkora düh gyűlt fel, hogy ezt így veszni hagytuk, hogy nem tudok tovább lépni. illetve nem érzem azt hogy a volt páromnak fontos lennék, de ő az ellenkezőjét állítja. mindenhol csak hazugságot látok, mintha amikor már úgy érezte felesleges vagyok akkor kilépett volna, hogy ő tovább tudja élni úgy az életét ahogy neki az jó és tetszik. én nem akartam szakítani, csak megbeszélni a dolgokat, de ez lett belőle...nem tudom feldolgozni, nem tudom magam lekötni, tényleg mindenről ő jut eszembe. már pszichológuson is gondolkozom, hátha segítene. valami tanács esetleg? nagyon el vagyok keseredve... nem tudom hogyan tovább
2015. márc. 1. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el baratnokkel valami kis wellness hetvegere (gondolom te felnott ember vagy, megfogalmazasodbol ugy vettem eszre) az jot fog tenni szerintem.:)) Vagy menj mozizni, utazni, vasarolgatni. Jol kifogsz kapcsolodni, es azido elteltevel legalabb nem is gondolsz ra.
2015. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én teljesen átérzem a helyzetedet, nekem egy éves csúszásom lett, mert mindig csak emiatt keseregtem. Gondolom ilyesmi téged nem érint, de lényeg az, hogy ne engedd emiatt kisiklani az életedet. Ismerkedj, beszélj emberekkel, nekem az is sokat segített, ha kipanaszkodhattam magamat. Gondolj arra, hogy lesz egy olyan valaki az életedben, akivel jobb lesz, aki jobban odafigyel majd rád :) Tényleg így lesz, még ha nehéz is elhinni! Pszichológushoz is elmehetsz, biztos segíteni fog! De próbáld minél jobban és tartalmasabban tölteni a szabadidőt, így nem is keseregsz annyit. Szorítok neked nagyon! :)
2015. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én felajánlom, hogy elviszlek a szürkés filmre, utána kikötözlek, aztán rongyosra..... :)

Viccen kívül: Most keress valami elfoglaltságot, aztán egy kis idő múlva keress valaki olyat, aki meg is érdemel.

Fel a fejjel!

2015. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Átérzem a helyzeted, nekem 10 év után jött ez a szitu megspékelve azzal, hogy még el is árult! A túllépés nekem sem megy, annyit tudok tenni, hogy élem az életem nélküle ls "majd lesz valahogy" alapon elodázom a dolgot...a pszichológus sem lehet rossz ötlet, de az sem ha valami újat viszel az életedbe... azt mondják szépen lassan kikopik majd belőled és amikor nem várod akkor jön valaki aki elcsavarja a fejed :D Ezt mondják az okosok... kitartást mindenesetre!
2015. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!