Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire normális ez? /halál/

Mennyire normális ez? /halál/

Figyelt kérdés

Nem rég (pár hete) meghalt egy közeli családtagom. Az első pár napban nagyon sokat sírtam,aztán mintha valahogy elfogyott volna. Néha még mindig olyan,mintha csak elutazott volna és várnám haza .

Már nem sírok egész nap és emiatt lelkiismeret furdalásom van,hogy már túl is vagyok rajta és nem is hiányzik igazán ,vagy nem szerettem eléggé mindig ez jut eszembe ha pl jókedvem van,vagy nevetek pár percig. (ennek ellenére néha, a legváratlanabb pillanatokban zokognom kell pedig egyébként nem szoktam sírni)


2015. márc. 1. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetes, nincs semmi gond.
2015. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Teljesen normális, ne legyen emiatt bűntudatod.
2015. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam, mikor apukám meghalt, sőt sokszor olyan volt, mintha meg sem halt volna. hallottam csukódni a kaput,ahogyan jött haza régen...de nem jött senki.Már eltelt 1 év is amikor elakadtunk egy fontos dologban és én hirtelen fel akartam hívni aput telefonon, hogy ő tutira tud segíteni nekünk ebben...na akkor megijedtem egy kicsit magamtól, hogy valami zűr van a koponyámban, de mesélték mások is, hogy ez tök normális.A hiányérzet hullámokban tör az emberre, ahogy telnek az évek kopnak az emlékek, de pl az ünnepek, mint a karácsony az még sok sok év után is könnyeket fakaszt. :(
2015. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én miután meghalt az anyám azután 2-3 havonta sírtam egy kiadósat de ezen kívül semmi. szerintem normális vagy
2015. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!