Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent az én álmom?

Mit jelent az én álmom?

Figyelt kérdés

Mivel több hasonló kérdésel találkoztam, gondoltam én is megkérdezem.

Álmom úgy kedződött, hogy kb olyan 10 éves fiú vagyok (valóságban 18/L) és egyik barátommal szánkózni indulunk. Találunk egy jó ki helyet, és mikor lecsúszunk, a barátom felesik, de nem lesz baja, de hírtelen felfigyelünk valamire a hóban. Egy másik hasonló korú gyerek van ott, persze ő ár meghalt, teljesen meg van merevedve és kékes színe van. És olyan pózban, mintha ő is szánkózna, mellette meg a szintén halálrafagyott kutyája ül. Kihívom a rendőrséget, de ők alig akarnak kijönni. Végül csak elviszik, és én elkezdek sétálni a városban, nem messze az esettől. Egyszer csak azt látom, hogy a kutya, amit szintén elvittek, ki van hajítva az út szélére. És akkor ott biztosan tudom, hogy a halott gyereket is kilökték valahol. A továbbiakra nem emlékszem. Szerintetek mit jelent ez?


2010. febr. 15. 03:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez számomra morbid :S Én nem tudom értelmezni :(
2010. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
több jelentése is lehet. :) vagy rossz emléked van valami barátodról, és a kutyájáról, és ezért álmodban meghaltak, vagy nagyon kedveled a barátod és a kutyáját, ezért rémálmod, hogy meghaltak. azt nem tudom, hogy mér vagy 10 éves fiú. :) vagy a megfagyott fiút nem szeretik, és kilökték. :S
2010. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy szerinted a zsaruk gonoszak.....:D
2010. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!