Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Az unokaöcsém sulijába az aulába valamiért ki volt ásva egy gödör, és mintha egy mini óceán lett volna korallal, aranyhallal, meg minden, csak víz nem volt benne. Egy aranyhal ott keringett, mintha úszna, csak hát ugye nincs miben... X) A mamám keres, én beugrok előle a gödörbe, és a mamámat széttépi egy ZÖLD gepárd. :( Ekkor kiszaladok az utcára, és egyszer csak Michael Jackson szalad mellettem, mögöttünk a zöld gepárd... X) Michael Jackson elesett, a gepárd, és valami nagy kutya széttépte, én meg rohantam tovább... X) Akkor valahogy hazaértem, és bementem a WC-be, a WC ajtót kaparta a gepárd... És akkor valahogy felébredtem. X) Aztán egész nap olyan érzésem volt, mintha a zöld gepárd engem figyelne, és meg akarna ölni. Ez mit jelent? Sürgős lenne! Köszi! 14/L
2010. febr. 15. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
EZ NEM JELENT SEMMIT!! Nehogy rettegésben tartson egy lökött álom :) Álmunkban feldolgozzuk általában az aznap történteket. Szerintem ez volt: Michael Jackson-ról beszélgettetek, meg arról, hogy meghalt, az öcséd is szóbajött... érted? Nem kell félned semmitől! :)
2010. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első vagyok! Amúgy azt mondják, hogy aki álmodban meghal, annak hosszú élete lesz :)
2010. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Egyszerűen csak fáradt voltál. :)

Nem kell minden álmot komolyan venni.Lépj túl ezen az álmon,és ne is gondolj rá.

2010. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, bár szerintem Michael-nek már nem lehet hosszú élete. :( de azért elég jó volt az álmom, nem volt annyira "rémálom", és az utána lévő nap is, mert tök jó volt félni!! XD "...és valami nagy kutya széttépte..." am. nekem is van kutyám! XD
2010. febr. 16. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:
lol:P én ma este azt álmodtam hogy óriás hangya meg 2 pók volt a függönyön és megtámadtak amúgy azok is zöldek és sárgák voltak... nem tudom mi volt ez :P
2010. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nah ezen dőltem a nevetéstől:) (nem bunkóságból)....

Én is álmodtam már marhaságokatxD

2010. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de tök jó félni, nem? egyébként az unokaöcsémmel sokat szoktunk Michael haláláról beszélgetni. :) és a zöld gepárd hogy jött? XD
2010. márc. 11. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom! de én is nem láttam már csomó ideje se hangyát se pókot és egyszer csak ott van és az is ZÖLD volt! xD nem tudom mi történhetett:) (én már válaszoltam) amúgy 13 lány:D
2010. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sziasztok, lett egy ötletem a zöld gepárdra... :D aki metinezik, az tudja, hogy vannak benne fehér tigrisek, elátkozott tigrisek, és abban van a zöld tigris. :) na, valami ilyesmi. :) :$
2010. márc. 13. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!