Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nem értem...

Mit csináljak? Nem értem saját magam.

Figyelt kérdés
Van hogy megakarok halni,de nem merek és van hogy ezen egy jót nevetek..egy fiú akit már 2éve szeretek nem beszél velem,és néha úgy érzem hogy a családom sem szeret.. anyukám egyedül nevel minket és tudom hogy nincs ideje mindeggyőnkkel úgy foglalkozni..de ha elkap a szomorúság nagyon nem akarok élni viszont félek meghalni..
2015. márc. 27. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem "mindeggyőnkkel", hanem "mindegyikünkkel".


Hány éves vagy?

2015. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell 1 cél,hogy kiszabadulj ebböl a szomoru életböl neked is.
2015. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Úr Isten...hány meg hány ember nem akar élni,és ennél súlyosabb dolgok miatt,mégis minden nap kap egy új célt amiért élnie kell.
2015. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

azt a fiút sürgősen felejtsd el.

esetleg kezdj el ismerkedni, barátokat szerezni, hobbit találni.

új célokat kitűzni, ami lehet akár egy book challenge , vagy nyelvtanulás, sporttal kapcsolatos dolog.. stb


legyen értelme felkelned reggelente.

és tudom milyen pocsék ha nem szeretnek viszont, de ezzel meg te vettél el magadtól 2 értékes évet!!

az már sosem jön vissza, amit a fiú utáni kesergéssel töltöttél el..

!!

2015. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!