Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az mennyire rossz...

Szerintetek az mennyire rossz dolog ha mar nem banok semmit?

Figyelt kérdés

Illetve szomoru vagyok ha valami rossz tortenik velem, de tudom hogy minden okkal tortenik es az eletem valami jo dolog fele halad es ez most csak egy szakasz az oda vezeto uton..

Nagyon szomoru vagyok mostanaban, de valahogy megsem..Emiatt

Van meg valaki aki hasonloan erez?

Ez rossz dolog?

19/L


2015. márc. 28. 14:26
 1/3 anonim válasza:
Nem , ez jó dolog. Nem kell szomorkodni,bánkódni semmi miatt mert az már elmúlott és nem tudsz változtatni rajta.
2015. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pont így érzem magam! Illetve, ezt az átmeneti szakaszt én valószínűleg nehezebben élem meg mint te, de tudom, hogy jó dolog felé haladok. Addig is tisztítom magam, mert még bőven van hova fejlődni.
2015. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez kifejezetten jó, ha le tudod szűrni az előremutató tanulságokat a rossz dolgokből, esetleges hibás döntéseidből. Szerencsés dolog, ha a múlton való rágódás helyett előre nézel és a mára+jövőre koncentrálsz, ezzel a pozitív szemlélettel lehet bármilyen válsághelyzetből kilábalni és elérni azt, ami számodra fontos.

Én is ilyen vagyok:-)

2015. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!