Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lett az életemmel? Talán...

Mi lett az életemmel? Talán azért van mert nem tudom befogni a számat?

Figyelt kérdés

Eddig sikerult magam inkognítóban tartani, az emberek csak annyit tudtak rólam, amennyit akartam, hogy tudjanak... Pár hónapja még nem tudtam titkot tartani, mindent szétbeszéltem, de azóta már megváltoztam, mert rájottem, hogy ez így nem jó! Azóta már semmit sem mondok senkinek másokról, már nem pletykálok. Viszont az emberek mégis tobbet tudnak rólam valahogy a kelleténél.. Miért lehet ez? Régebben azt mondtam amit akartam, mert nem beszélte szét senki senkinek a dolgaimat, most meg kezd osszeomlani az életem. Mindenki azt hiszi, hogy hazug vagyok, pedig nem vagyok, csak egyszeruen nem akarom mindenkinek az orrára kotni az egész életem! Most mit tegyek?

Volt, hogy valakik még a nevemet sem tudták, most meg már a legszemélyesebb adataim és dolgaim és napvilágot látnak! Mindenki jon nekem azzal, hogy én ilyen vagyok meg olyan vagyok, meg hazudok.. Én nem hazudtam senkinek, maximum nem mondtam el dolgokat, de az nem egyenlo a hazugsággal! Hogyan szerezzem vissza a "névtelenségemet"?

Régebben még tobb embert ismertem mint most, mégis valahogy ez az év nem az én javamra van úgy érzem!


2010. febr. 19. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
ne foglalkozz velük és próbálj meg úgy viselkedni mint ezelőtt(de ne pletykálj) talán elfelejtenek! mást nem nagyon tudok mondani.
2010. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
nem egészen értem.Szóval beszéltél a barátnődel\barátoddal aki elkotyogta a dolgot és mindenki tud rólad mindent?Azért gondolom h a barátodnak mert gondolom a hangosbemondóba nem mondtad be ezeket.És ez mióta tart?pár hónapja?Egy két napja?és miket nem mondtál el?nem szószerint hanem csak úgy nagy távlatokban.bár nálam az alap hogy tudják a nevem..Esetleg a születési éved nem attad meg nekik?vagy ilyesmi??Ha csak pár napja tart akkor szerintem el fog múlni idővel.Most ez a nagy hir.De szerintem válogasd meg a barátaidat hogy kiben bizhatsz meg és kiben nem.
2010. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből nem igazán derül ki, hogy magadat beszélted ki, vagy másokat? Vagy mert te pletykálkodtál, mások is beszéltek rólad? Mivel hazudtál="nem mondtál el dolgokat"? Ne haragudj, kicsit zavaros!
2010. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress olyanokat akiket nem érdekelsz. A barátság azért barátság mert megbizol a másikban. Senkinek sem esik jól ha az akivel jól érzik magukat, mindent elhallgat előlük. Ha így élsz sose várd el hogy valaki igazán jóban legyen veled, mert csak úgymond egy kerítésen tudsz neki átkiabálni, mivel te elzárkózol. A barátság nem az hogy csak adsz, vagy kapsz, hanem odavissza működik. Lehet hogy te csak adsz de nem hagyod hogy a másik is adjon, vagy csak kapsz és nem adsz. Mindegyik azzal jár hogy nem lesznek igazi barátaid. Egy normális embernek nincs mit szégyelnie, nincs mit eltitkolnia. Tehát ha neked titkolni kell valamit akkor az nem jó, így érthető hogy rosszul esett nekik hogy nem mondtad el.

A pletykálás és a " Régebben azt mondtam amit akartam" rész igenis azt sugallja hogy hazudtál. A pletykálás már magában sem szép dolog, az "azt mondtam amit akartam" meg azt jelenti hogy akár mondhattál olyat is ami nem igaz, mert úgyse tudnak rólad semmit hogy leellenőrizzék. Magadra vess. Ha jobbá akarod tenni az életed akkor előszöris be kell ismerned hogy te sem vagy tökéletes, igenis te is tévedtél ha rosszra fordult az életed.

2010. febr. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!