Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Az mennyire normális,...

Lányok! Az mennyire normális, ha már C-s kosarat hordok?

Figyelt kérdés

Viszonylag hirtelen nyúltam meg, és ugye a zsír is hirtelen jött, és a melleimre sok rakódott, és úgy vettem észre, mintha lógnának, pedig figyeltem rá, hogy idő előtt ne vegyek fel melltartót. Létezik, hogy túl későn vettem fel?

És ugye mellizomra is lehet valahogy "tornázni"?

Ha igen, akkor az segít?


15/L


2015. ápr. 11. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagyobb mell a súlyától fogva kicsit lógósabb, de nem úgy lóg, mintha idősebb lennél, nem megereszkedett. Ez adottság, sok fiúnak tetszik. Vegyél melltartót, különösen sporthoz, mozgáshoz sport melltartót. Nem attól van, hogy mióta hordasz melltartót, ez egy adottság.
2015. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm!

Csak az a baj, hogy pl bikini felsőt nagyon nehezen találok:/

2015. ápr. 11. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem egyedi probléma, mindenből csak egyen méreteket gyártanak. Akkor külön kell venni alsót és felsőt.
2015. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!