Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak amikor tudom...

Mit csináljak amikor tudom hogy én vagyok a hülye, de egy másik személyt nagyon megbántottam akit nagyon szerettem?

Figyelt kérdés
Ez egy fiúrol szól akit az egyik haverjával elég csúnyán átvertünk, azzal hogy egy kamu msn-t csináltunk és felvettük rá egy csaj nevébe stb..én elakartam neki mondani hogy csak szivatás de aztmondta a haverja hogy ne mondjuk el neki..én elmondtam neki és azt mondta hogy ő nem ilyennek ismert és azt hitte jóba vagyunk, és letiltott és letörölt msn-ről..:(
2010. febr. 21. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne csinálj. Szemétláda voltál. Remélem a srácnak van annyi esze, hogy soha többet feléd se néz.

Ne haragudj, de te normális vagy? Hogy lehet ilyet csinálni? Te örülnél neki ha mondjuk valakibe szerelmes lennél, és vki a nevében egy msn címet csinálna és össze-vissza szivatna? Komolyan mondom a hozzád hasonló emberektől felfordul a gyomrom. És akkor még idejössz rinyálni. Pfff

2010. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnálom, de egyetértek az előzővel.
2010. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Öö.

Hogy félreértésekbe ne essünk nem voltunk szerelmesek nem is jártunk csak jó haverok voltunk és ennyi.

2010. febr. 22. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, a lényegen nem változtat csak példaként hoztam fel a szerelmet. Csak azért, hogy gondolj bele ha valakibe nagyon-nagyon szerelmes lennél, és így átverne.
2010. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja és már magasrol "leszarom" azt a fiut:)

Ennyi erővel a saját unokatesómat kitagadhattam volna a családból, hányszor megszivatott már..:)

2010. márc. 3. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!