Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy csak...

Miért van az, hogy csak időszakosan vannak barátaim?

Figyelt kérdés

Általában mindig 1-2 ember van körülöttem, de ezek az emberek mindig cserélődnek... Valakivel nagyon jóban leszek, aztán egyszer csak pl már nem járunk egy suliba, és nem is keressük egymást. Miért van az, hogy nem nagyon ragaszkodom az emberekhez. Nem hívom fel őket, nem keresem... Ha hívnak felveszem, beszélek velük, de a kapcsolat fenntartása másokra hárul. Én nem keresek senkit.

22 éves lány vagyok.


2010. febr. 22. 00:01
 1/2 anonim válasza:

Szerintem az az oka, hogy csak 1-2 ember van körülötted, a friss barátok könnyen lekopnak. Több közös pont kell és tenni kell neked is értem, ez elengedhetetlen. Nem elég az egy iskolába járás, a barátokat teljesen meg kell ismerni, családját barátait, több téma, több közös pont ez által.


De lehet hogy csúnya vagy és szégyelnek, csak addig barátkoznak veled ameddig muszáj:-)

2010. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazán erről van szó. :D jót nevettem azon, amit írtál a végén. :) Többnyire a nálam csúnyábbakkal barátkozom/ vagy ők barátkoznak velem. Nem vagyok csúnya. Ami azt illeti (nem beképzeltségből) de jól nézek ki. 160 cm magasság, 49 kg. És baba arc. Ezért nem értem. Az időszakos barátaimnak mind ismerem a családját. Ha összetalálkozunk az anyukájuk mindig köszön, és jól elbeszélgetünk. Igazság szerint olyan ember vagyok, aki "mindenkit szeret" és mindent "imád" és csak kevés dolog van amit nem szeret... Picit mint egy lelkendező gyerek. Lehet, hogy az a baj, hogy nem igen járok el sehová. :(
2010. febr. 25. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!