Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már unom az egészet, nem...

Már unom az egészet, nem látom értelmét semminek, mit tegyek? 19F

Figyelt kérdés

Most, kb 1 hónapja lett egy fordulat az életemben, mert egy buliban megismerkedtem egy lánnyal, döcögősen, de összejöttünk. Nekem ő az első, én neki nem. Habár szüzek vagyunk mind a ketten, ha ez számít valamit. Ő belém szeretett, ezt el is mondta. Én még most sem érzek szerelmet, habár azt sem tudom, hogy milyen az. Mindenki szerint szép lány, szerintem sem csúnya. Az elején szinte csak a jó oldalát mutatta, azért manapság előjön néhány rosszabb dolog is, például a szemetelés, csúnyább beszéd, sértődősség, nem akkora szintű empátia, mint az elején. 3 hét múlva egy buliban rámtört az, hogy nem érzek iránta semmit, ezért el is mondtam neki, meg az elején is duzzogtam, mert alig bírtam elmondani neki, de nem tudtam jópofizni úgy, hogy belül nem érzek és ez felemészt. Szóval elmondtam neki, nagyon megsajnáltam, olyan szinten még nem volt soha bűntudatom, mint akkor, ő mondta, hogy ennek így nincs értelme, de megláttam, hogy a telefonjára is kirakta a képünket háttérképnek, ekkor már majdnem elsírtam magam, annyira megsajnáltam, aztán kint megbeszéltük, hogy folytassuk, hátha lesz valami, mert én nem érzem magam vele rosszul, de azt nem érzem, hogy szeretném őt. Elmondom nektek, hogy utoljára kb 5 éve sírtam, azóta nem, de a buli utáni 2 napban olyan rosszul éreztem magam, hogy mennyire megbánthattam, hogy összetörtem szegényt, hogy majdnem mindenhol sírtam ahol csak tudtam, ahol nem volt senki, folyton azon gondolkoztam, hogy miként okozhatnék neki örömet, hogyan tehetném jóvá azt, hogy elrontottam az örömét. Nagyon megutáltam magam, habár sosem szerettem magam, ha belegondolok. Eltelt ezután a dolog után 2 hét, most tartunk a jelenben, de én még most sem érzek semmit iránta, csak sajnálatot. Voltam náluk, hát nincsenek olyan anyagi szinten, mint mi, ezért is sajnálom szegényt, akkor azért is, amit műveltem vele a buliban, sajnálom őt azért, mert ő szeret engem, és ő nem tudja, hogy őt nem szereti úgy senki, ezért nagyon sajnálom, most is rosszul érzem magam, szinte minden nap emiatt a gondolat miatt, de ezt még könnyebben elviselem, mintha összetörném a lelkét azzal, hogy azt mondom, hogy vége. Néha már az is rosszul esik, mikor fizetek neki valamit, mert nehogy kevesebbnek érezze magát, hogy mi azért tehetősebbek vagyunk, mint ők. Egyszer elkaptam a fejem csóknál, nem tudom miért, ő még folytatta volna, én hülye meg abbahagytam, (Ez még nagyon az elején volt.) aztán bocsánatot kértem tőle ezért, tudtam, hogy rosszul esett neki nagyon, mondta is, hogy pokolian érezte magát miatta, én pedig mégjobban, amiért fájdalmat okoztam neki, ekkor is sírtam rengeteget, egy ilyen piti ügy miatt. Ez az egyik dolog, ami megőrjít.

A másik az, hogy anyámnak kell megfelelni, mert mindig van valami baja (Apa már meghalt 6 éve), a haverjaimnak kell megfelelni, folyton utazni azért, mert kihívnak ide-oda, de, ha nem megyek, akkor arra fogják, hogy a barátnőm miatt már teljesen félrevonulok tőlük, barátnőm bulizni hív majdnem minden hétvégén, most érettségizek, egy olyan szakra jelentkeztem, ami nem is érdekel, mert más nincs. Mamám haldoklik, ő is elvárja, hogy menjek hozzájuk ki falura meglátogatni majdnem minden hétvégén, hallgatni pár órán át, hogy mennyire rosszul van, sírni látni, belegondolni a helyzetébe, ami elszomorít.

Már nem tudom, mit kezdjek magammal. Belegondolok abba, hogy véget vetek ennek az egész életnek, akkor felmegy az adrenalin szintem, izgalmat érzek, ez jelenthet valamit(Habár lehet, csak életösztön.). Azon is gondolkoztam, hogy lehet pszichológushoz kellene mennem, hátha kezdene velem valamit. Sosincs jó kedvem, mindig emészt valami, most pedig 100 féle dolog.

Mi a véleményetek, annak, aki elolvasta? :/


2015. máj. 1. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:

En csak az elehet meg a veget olvastam el ^^

Az elejen egy lanyrol szol aztan a vegen mar anyadrol szoval igy nem tudom, talan szet kene bontanod est a nagy kerdest sok kisebbre es kulon feltenned oket :D

2015. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Figyi, én végig olvastam és sztem nem szabad mindenki problémáit át venned. Nem azt mondom, h ne látogasd meg a nagyidat, hanem, h a barátnőddel kapcsolatban. Ha nem szereted mond meg neki, mert ha a lány normális biztos fel tudja dolgozni és tőbb esélye van arra, hmegtalálja az "igazit". Ha szomorú vagy hallgas vidám zenéket/ nézz vigjátékot/ keress vmi sportot...

Sztem, h ha nagyon akarsz valakivel beszélni és kiönteni keress meg egy pszichológust. Egy kívülálló jobban átlátja a dolgokat.

2015. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen tiniproblémák. Majd kinövöd. Volt nekem is ilyen korszakom, így 17-18 évvel később már nevetségesnek tűnnek az akkori gondjaim.
2015. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tiniprobléma vagy sem, jó lenne megoldani, mert ritka ssz@arul érzem magam..
2015. máj. 1. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:

A lánnyal ne húzd tovább a dolgot. Majd kiheveri, ha szakítotok, ha nem szereted nincs értelme együtt lennetek. Megtalálja majd a párját, akivel boldog lehet igazán.


Elhiszem, hogy nagy a nyomás, de ne görcsölj rá ennyire a dolgokra. Örülj neki, hogy a barátaid elhívnak ide oda, és tölthetsz velük időt, szórakozhattok. A szülőknek is nehéz megfelelni mindig, nem csak neked, másnak is. Ne lohold bele magad ennyire.


A mamád már lehet, hogy nem sokáig veletek, meg kell értened. Beteg, gondolom egyedül van, ritkán tud beszélgetni emberekkel, szeret téged, persze, hogy kiönti a lelkét. Próbáld meg elfogadni, különben a kövi kérésed azzal lesz kapcsolatos, hogy elment szegény és Te mennyire nem törődtél vele és megbántad a dolgot.


Szedd össze magad, ne nyámnyiláskodj, semmi gondod az életben, legyél boldog!

2015. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Mas problemait ne akard a hatadon cipelni, mert semmi ertelme. Felesleges terher nehezedik rad igy. Kicsit foglalkozz a sajat eleteddel. Magadnak akarj megfelelni, es ne masnak. Ha valami neked nem okoz boldogsagot pl. a baratokkal logas, mamad meglatogatasa akkor ne menj. A lannyal meg szakits, mert ez total fel fog orolni.

Az, hogy magadat helyezed eloterbe az nem onzoseg. Eld a sajat eletedet. Muszaj, mert az eveid nagyon gyorsan el fognak igy szaladni, es rajossz, hogy semmi erdemlegeset nem csinaltal.

2015. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sokszor jól éreztem magam vele, így, visszagondolva, csak nem érzek semmi különlegeset iránta, pedig szép is. Mi lenne a legnormálisabb módja a szakításnak? Mondjuk most is elsírtam magam, pedig csak belegondoltam, hogy akkor vége mindennek, többet nem tudunk úgy egymásra nézni se, megcsókolni se, stb.. De most mitől sírtam el magam? Mégis szeretem, vagy mi?
2015. máj. 1. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy pszichológust, mert már furcsán túlérzékeny vagy. Nem kellene mindentől elsírnod magad, majd a szakember segít felépíteni az életedet újra.

Lánnyal találkozót beszélj meg, üljetek be valahova egy kávéra, aztán mondd meg, hogy gondolkodtál a kapcsolatotokat illetően és úgy érzed nem megy ez a dolog, nem passzoltok, hiányzik valami plusz és kész. Nem lesz boldog, ahogyan te sem ezután, de minél tovább húzod annál nehezebb lesz neked is és neki is.

2015. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

En szemely szerint elolvastam az egeszet vegig. Tudom, hogy bant ez az egesz de nem tudod iranyitani az erzelmeid....es ez nem a te hibad.!! Egy olyan lannyal ne gyere ossze akihez nem vonzodsz mert butasag. Hidd el. Ha igazan szeret megerti, hogy neked o nem igazan kell. Ne vedd az o terhet a te valladra es ez lehet onzo dolognak hangzik viszont valahol ez a normalis...

Hiszek benned es tudom hogy eros vagy!

2021. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!