Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire baj, hogy én zárkózot...

Mennyire baj, hogy én zárkózott, paranoiás személyéjiség vagyok? 17F

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Pár dolgot összegyűjtöttem magamról:


-ha valami problémám van, ide az internetre írok ki, itt olyan jó ,hogy meghallgatnak, ez is egy kis boldogságforrásom :)

-este nem merek kimenni az utcára

-nem járok el szórakozni, bulizni

-nincsenek barátaim

-többször próbáltam öngyilkos lenni

-most a faluban nagy buli van, motoros találkozó, én nem megyek minek? Ha egy barátom sincsen, kivel legyek.

-osztálytársaim és jó pár ember utál

-Fiatalokat láttam meg félelmet éreztem, hogy megtámadnak, nem szívesen járok egyedül.

-Zavar ,hogy más már rég csókolózott, lefeküdt valakivel ,én meg még a csókig nem jutottam el, az állítólagos barátnőmmel. Annyira, de mérhetetlenül bosszant, hogy más milyen jól elvan a hétvégén,

szórakozik éli világát, én meg egyszerűen magamba vagyok fordulva

Valahogy teljesen azt se tudom minek élek, más mesél mit csinált itt ott, én meg lesek. Más mondja ,ha nem élem ki magam akkor baj lesz, de hiányolom is azt az emlékeket amit többen mondanak jaj én ezt meg azt csináltam egy buliban, én olyan jól éreztem amgam ezen a hétvégén veled.

-Most már az osztálytársaimhoz se szólok nagyon, utálnak ők.


-Nyáron szinte mindennap ugyan az lesz, reggel este tanyai munka az állatoknál, bálázás, más traktoros munkák. Az álítólagos barátnő kis örömöt legalább ad az unalmas hétköznapjaimba. Ja a legfontosabb olvasok interneten ez nagyon jól esik. Úgy érzem megértésre találok több embernél itt.


2015. máj. 9. 23:11
 1/3 anonim válasza:

szia ha akarsz ezekról beszélni nekem irhatsz

hasonló problémáim nekem is vannak / voltak

2015. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy neked vannak problémáid, pont nem foglalkozol saját magaddal. Mit érdekel az téged, hogy mások szerint te milyen vagy? Főleg idegenek szerint. Én leszarom azt, hogy téged milyennek gondolnak, ahogy azt is leszarom, hogy engem milyennek gondolnak. Én jól érzem magamat olyannak, amilyen vagyok, és kész.


Ha te változtatni akarsz ezen, akkor változtass.

Nem létezik lehetetlen, csak tehetetlen. Nagy igazság.


Meg mit foglalkozol azzal, hogy másoknak miért jó? Tudod miért jó másoknak? Mert ők tettek érte, hogy jó legyen. Neked sincs kőbe vésve, hogy így kell viselkedned. Egyszerűen te ezt elfogadtad, és nem vagy hajlandó változtatni rajta, és inkább másokban keresed a hibát.


MAGADDAL foglalkozz, azzal, hogy neked mi a jó, ne azzal, hogy másnak mi...


De tudom mi lesz ezután, hogy ezt elolvastad: semmi.

Miért? Mert te tökéletesen meggyőzöd magadat arról, hogy te saját magadon nem tudsz változtatni, sőt még engem is megpróbálsz meggyőzni arról, hogy ez neked miért is jó, és miért szeretsz abban a kis világodban lenni. Ez mind csak felesleges kifogás, hogy egy kicsit se kelljen megerőltetni magadat a változás érdekében.

De mint mondtam, engem egyáltalán nem érdekel. Téged viszont annál jobban kéne érdekelnie, mert túl idős vagy már ahhoz, hogy ilyen nyápic legyél.


Azt egyébként csodálom, hogy van barátnőd, akit valami okból kifolyólag egész végig "állítólagos" jelzővel illetsz. Inkább örülnöd kéne neki, hogy nem vagy egyedül.

2015. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális:

Felejtsd már el, hogy ki mit gondol rólad! Gondold át józan ésszel, azoknak az embereknek érdekel a véleményük, akik semmit nem segítenek neked?! Abszurd, nem?! Miért nem érted azt, hogy miért élsz? Könyörgöm, szedd már össze magad! Keress valamiben elfoglaltságot... Mondjuk kezdj el sportolni valamit. Ha pedíg utálnak az osztàlyodban, menj át egy másikba. Nem vagy köteles hozzájuk ragadni, ha ők nem akarják... Meg amúgy sem. Ha esetleg új társaságba keverednél, ne próbád felhívni magadra a figyelmet,rossz értelemben, főleg ne a "nem tudom mièrt, de élek" szöveggel. Amúgy sz*rj le mindenkit aki furcsán néz rád, mert elvégre nem ők fognak belőled bárkit is csinálni. Ja és fogadd el és szeresd magad, mert nem leszel más hiába nyavajogsz.

2015. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!