Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Paranoiás vagyok, hogy az...

Paranoiás vagyok, hogy az iskolában nem szívesen hagyom magába az iskolatáskámat sehol?

Figyelt kérdés

Mert tartok ilyenektől, hogy ellopnak belőle valamit, beleisznak az italomba, beleköpnek esetleg.

De úgy látom, hogy ilyenektől az iskolában csak én tartok, mások simán otthagyják a táskájukat akárhol, mondjuk én is otthagyom ha kell, de csak rövidebb időre és utána megnézem megvannak-e a fontosabb cuccaim.

Testnevelés órán az öltözőben se szívesen hagyom, bár az legalább be van zárva.


2014. jan. 12. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem paranioás vagy, hanem reális. Ilyen világot élünk.
2014. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok iskolás, de tisztán emlékszem mi volt a táskámban. Két toll, két füzet. Meg pár papír, és keresztrejtvény. És innivaló. Ha ezeket félted, akkor paranoiás vagy. Az meg mi már hogy beleisznak az italodba? Miért inna bele bárki is a másik italába?
2014. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem azokat féltem, hanem a személyi igazolvány, diákigazolvány, mobiltelefon, kulcs kb. ezeket.
2014. jan. 12. 17:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, azért, mert szeretik a fiatalok egymást csesztetni. Neked nem voltak könyveid, hogy csak két füzettel jártál?


Kérdező, nem vagy paranoiás... Sajnos ma már mindent visznek, ami mozdítható.

2014. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Közösségtől függ. Nálunk nem lopnak értéktelen dolgokat, mobil meg zsebben elfér.
2014. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az vagy,de sajna nem oktalanul. A mi sulink nem az a 'gettos' típusú gimi,de még a zárt öltözőkből is tűnnek el pénztárcák,órák, sőt pár hete valaki bakancsot lopott el.

Az meg,hogy miért inna bele valaki a másik italába?Mert ilyen világot élünk,beleköpni is képesek. Nem beszélve arról,hogy miket kevernek bele az italokba (bár ez inkább bulikba)

Én is mindig viszem magammal a táskámat,alapból rosszul érzem magam,ha nincs nálam,de ha úgy van akkor leteszem az osztálytársak mellé, pár ember mindig a terem előtt marad,nem mászkál. Nekik csak feltűnne ha valaki ott kutakodna.

2014. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nos értékek általában elférnek a zsebben, tankönyvet meg milyen ember lopna? Az, hogy meglopnak még lehet reális, de hogy az italodba köpnek... Mellesleg, mi az értékeket bevisszük a tesiterembe. Ott általában van egy tanári pad vagy valami.
2014. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem vagy... en kb 7.es lehettem, de a taskakban folyton turkaltak az osztalytarsak...

egyik este egyik kislany ismerosommel jatszottam, es termeszetesen egy baba-figura vagy mi, bele esett a taskamba... termeszetesen masnap jot rohogtek rajtam...

Az iskola kegyetlen... foleg a gyerekek/diakok

2014. jan. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: miért a táskádban tartod a telefonodat, miért nem a zsebedben? Akár még az iratok is elférnének ott, én mindig ott tartom ezeket.
2014. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha már előfordultak olyan esetek, hogy a többiek valakinek piszkálták a cuccait akkor reális vagy, nem paranoiás.

Ha ilyenre még nem volt példa akkor kicsit érdekes.


Én az osztályban nem féltem ott hagyni a holmimat, de előfordult, hogy míg nekünk tesi volt mások használták a termet. Ekkor természetesen én is csekkoltam, hogy megvan-e mindenem.

2014. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!