Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lépjek ki a komfortzóná...

Hogyan lépjek ki a komfortzónámból?

Figyelt kérdés

Legszívesebben mindent "felégetnék" magam mögött, egy vadi új életet kezdenék, új emberekkel, új dolgokkal, egy új helyen. De nagyon beleragadtam egy ingerszegény környezetbe, a komfortzónámba. És hiába vágyok nagy változásokat még a kicsi lépéseket sem tudom megtenni... visszakerülök a megszokott dolgokhoz amik már nem tesznek boldoggá..


Van itt olyan akinek ezen/ezeken már sikerült változtatnia?

Mesèljetek :)


2015. máj. 26. 03:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen változásokat szeretnél?

Szerintem ez csak egy nagy elhatározás kérdése. Nagyon sok dologra lehet találni programot manapság, szóval csak meg kell találni azt amit szeretnél és elkezdeni. Az első pár lépés a legnehezebb.

2015. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem adtam még fel a tervemet, hogy fogom magam, és elmegyek lakni Egyiptomba vagy Thaiföldre, de még a legeslegelső lépést sem sikerült megtennem a terv megvalósításához...
2015. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!