Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vágyom arra, hogy...

Miért nem vágyom arra, hogy szülő legyek?

Figyelt kérdés
Már lehetne gyerekem, de nem akarom az életemet felborítani a gyerekvállalással. Azért mert így jó. Olvasom itt sokszor, meg hallom, hogy milyen rossz a szülés, utána rossz a szex, kelni a gyerekhez, oviba, iskolába vinni. Nekem ehhez nincs kedvem, gyerek nélkül is megvagyok. Mégis mindenki a gyerekvállalást kérdezgeti. De miért olyan fontos ez? Nekem az a fura hogy sok nő gyereket akar, és ha többet szül azt végképp nem értem. Mégsem mondom másoknak ezt. Miért baj az sok embernek ha egy nő nem akar gyereket?
2015. máj. 26. 16:44
 1/2 anonim válasza:

Itt is fogsz cifra válaszokat kapni szerinte, hogy milyen önző dög vagy.

Egy a dolog kulcsa : Le kell szarni, és élni az életedet úgy, ahogy téged boldoggá tesz.

Nem mindenki való anyának. Ne tedd tönkre a társadalmi elvárások miatt a saját magánéleted, és egy gyerek lelkivilágát.

A szülés nem kötelesség, hanem egy lehetőség

2015. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem baj,mindenkinek szive joga szülni amennyit akar,vagy epp nem szülni.Csak ,ha sokan igy gondolnak egyszer le allna a vilagszaporulat,es nem lenne tobb születendő gyermek,mert senki sem akar szülni,kelni a gyerekhez.
2015. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!