Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudjak felelem nelkul...

Hogy tudjak felelem nelkul barhova menni?

Figyelt kérdés

Az egyeb kerdesekhez irom ezt mivel.... kb 3 kerdesem is lenne ( megszegem a szabalyt) ...

Eloszor is szeretnem tisztazni hogy en nem vagyok szociofob csak nagyon a szivemre veszek barmit.. melankolikus vagyok , de reszben szangvinikus is mivel szoktam tarsasagokba jarni.

A baj altalanosan az lenne hogy tarsasagokba mar nem tudok szohoz jutni ( regen tudtam ) ..nem jut eszembe semmmi erdekes es elvesztettem a remenyt , mindenki kikozosit

Az egyetlen jo dolog hogy van egy gyonyoru baratnom aki megerto es oszinte , majdnem 2 eve egyutt vagyunk , es ma megkerdezte ha mennek vele furdeni es megmondtam neki hogy nem tudok uszni .. es hemangiomom is van ( piros folt a labamon ) de persze ez leginkabb csak mentegetozes.. meg is haragudott kozolte h ezentul sehova sem hiv... de en nem miatta nem megyek sok helyre hanem mert szegyellem magam... mikor a rokonai elott is vagyok v vlmi nem tudok beszelni..elakad a szavam es nem szeretem

Tehat segitsetek...hogy kezdjek el nem felni menni valahova ? pl anyam tegnap is lekuldott venni telefonkartyat es feltem... meg gumit sem merek venni (ez nagyon kiakaszt) .

Nem tudok egy csomo mindent - ezert van az hogy tarsasagban nem ervenyesulok...de mar elkezdtem olvasni mindenrol amit nem ertek ..most viszont az a baj hogy tuleroltetten probalok dolgokat tanulni es megerteni es mar erzem hogy nem sok van a szkizofreniaig..

Aszkezis hajlamaim vannak... nem reg elvagtam a kezem csaladi bajok miatt

Ne ajanljatok pszichologust mert romaniaba elek es nem tudok jol romanul igy hat pszichologushoz sem merek menni ( ugyis mindehova csak anyammal megyek ) ..SEGITSETEK


F/16



2015. jún. 13. 19:18
 1/4 A kérdező kommentje:
ja....es egyik fo kerdesem .. hogyan legyek onallo, hatarozott es hogy legyen onertekelesem ( mind3 fontos lenne szamomra ) ???
2015. jún. 13. 19:21
 2/4 anonim ***** válasza:
hát erre nem nagyon tudok mit írni ha valakivel beszélgetsz ne parázz mert csak egyre rosszabb lesz lazulj el és csak mondjad ami jön próbálj más társaságokat is keresni új emberekkel ismerkedni hátha lesz olyan akivel jobban kijössz én is ilyen voltam elmentem diákmelóra és vagy 67 emberrel úgy kijöttem hogy csodálkoztam is hogy ennyi új ismerős na meg elmentem bulizni a városba és egy kb 14 fős csapatba verődtünk mindenkivel elvoltam mindent bele csak ismerkedj akivel nem tudsz beszélgetni 2-3 találkozás után sem azzal ne foglalkozz olyan sokat akivel a 2-3 tali után elvagy azt tartsd meg :D ;) sok szerencsét az ismerkedéshez meg mindenhez :)
2015. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi a 67 az 6-7 lett volna :D
2015. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi :D
2015. jún. 24. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!