Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Valahogy most...

Mit csináljak? Valahogy most semmi sem jön össze kivagyok és elegem van az életből. Hogy lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt álló végzős vagyok.Normális átlagos csaj,tele problémákkal (család, anyáék folyton veszekednek). van egy barátom 2 éve vele jól megvagyunk, néha mi is vitázunk mert ő dolgozik és fáradt én meg detto fáradt vagyok a suli miatt. Mostanában azonban úgy összejött minden h sokat sirok és nem tudom miért, csk úgy jön. Nagyon rossz a hangulatom, és letört vagyok. Aludni se tudok mindig normálisan. Mit kellene tennem?
2010. márc. 10. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez depressszió.Keress fel egy pszichológust!
2010. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez még csak a kezdet, érettségi után még sz@rabb lesz.
2010. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amilyen egyszerű, olyan hihetetlen. Sajnos töretlenül oda kell figyelned a szép és a jó dolgokra a hétköznapokban, de nem "cimkézve", hogy na ez most jó, ez meg nem. Magától értetődő, egyszerű figyelem. Ahelyett, hogy a gázabb dolgokon járatnád az agyadat akkor is, amikor igazából nyomuk sincs!
2010. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

hát figyu szivi segíteni ezen ugy lehet max ha öngyilkos leszel:)

de amugy a legelsőnek van igaza menj szihológushoz bocs de nem tom leírni:)

2010. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen amit 15:37-írt azt hívjuk önálltatásnak. Az öngyilkosság amúgy tényleg megoldás, nem is tudom, hogy miért ellenzik annyian, ha valaki úgy érzi, hogy nem bírja tovább, az nyugodtan legyen, az egy önző segg fej, aki mindenáron életben akarja tartani, és egyáltalán nem az az önző, aki szeretteit hátrahagyva öngyilkos lesz, hanem a szerettei akik nem hagyják.
2010. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!