Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leégettem magam, hogyan...

Leégettem magam, hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam a suliban egy témazáró karót fizikából, és ezért valószínűleg meg fogok bukni belőle, mert eddig csak egyesem van. Utána volt 2 lyukas óránk, egy haverommal elmentünk a közeli kocsmába, és valami iszonyatos módon leittuk magunkat mind a ketten (kb 10 darab feles kommersz, 5 sör) Haverom utána hazament, hogy majd igazoltatja a dokival másnap, én meg visszamentem a suliba és összetalálkoztam az egyik fiatal gyakorló tanárnővel aki baromira bejön, és letérdeltem elé a folyosón, szerelmet vallottam neki, aztán kezet akartam neki csókolni, de nem hagyta, hanem szólt az igazgatónak aki kidobott a suliból és azt mondta hogy lesz még ennek folytatása. Kint kihánytam majdnem mindent, jól ki is röhögött a fél iskola, most barátoméktól írok, nem mertem hazamenni mert apám agyonverne. Mit csinálhatnék?
2010. márc. 12. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2. mi köze van a párkapcsolatokhoz?

3. semmit nem tudsz tenni. max elmondod párszor h bocs.

4. arc vagy!

5. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. márc. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2.: Mert a tanárnő előtt égettem be magam akivel össze akartam jönni (kb 3-4 évvel idősebb csak, én végzős vok gimiben ő meg gyakorló tanár
2010. márc. 12. 01:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én ma rád fogok inni!
2010. márc. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem jössz vele össze.fejenként 10 feles,5 sör?ez kemény
2010. márc. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem hittem pedig hogy ez a mennyiség ennyire megüt, simán tudtam járni még meg beszélni....:S

Mindegy ma már szerintem nem tudok írni részleteket mert haverom fél órán belül kb megy aludni, én meg nem akarom a gépet b @sztatni. majd holnap megírom a fejleményeket. Véleményeket továbbra is várok. Köszi

2010. márc. 12. 01:35
 6/9 anonim válasza:
48%
Tojd le. De tényleg, én is gyakorló tanár vagyok. Sokkal fiatalabbak cigiznek mellettem de eszembe se jut beköpni őket, nem az én dolgom. Ez egy köcsög luvnya volt, hogy rögtön az igazgatóhoz rohant és nem inkább ő segített már bocs. Inkább most azzal tőrődj hogy mentsd a bőrőd. Találj ki valami jó sztorit az ofődnek vagy ilyesmi (mennyire felzaklatott ez a szerelem, csacsi mód azt hitted így bátrabb leszel vagy ilyesmi), hátha bevéd. Érettségi előtt több ilyet inkább ne! De azért én is iszom majd az egészségedre:D
2010. márc. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha legközelebb bemész a suliba, menj be a tanáriba ehhez a gyakorlótanárhoz, ha ott szokott lenni, vagy ahol ő van és kérjél tőle elnézést, amiért zavarba hoztad a viselkedéseddel.

Azzal ne törődj, hogy e most így nem igaz, de így illik bocsánatot kérni, látni fogja rajtad, hogy őszintén gondolod, hogy megbántad a kis kirohanásodat és érett gondolkodásúnak fog tartani, legalábbis érettebbnek, mint tegnap.

A szüleidhez meg a többi sulis diákhoz nem tudok írni jótanácsot.

2010. márc. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

mennyi idős vagy?

Egyébként a történetednek nagyon mese szaga van:)

Bocsi de én nem hiszek neked!

2010. márc. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Részvétem, talán írhatnál bocsánatkérő levelet.
2010. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!