Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan növelhetném a kitartásom?

Hogyan növelhetném a kitartásom?

Figyelt kérdés
Sokszor van az, hogy eltervezek dolgokat, el is kezdem de végül mindig abbahagyom még ha van eredménye akkor is. Pl.: kondiba jártam, alakultam szépen aztán nem jártam, egészségesen étkeztem de ismét nasizok és nem figyelek a szénhidrát valamint cukorbevitelre, a kv-ról és a cigiről is csak ideig-óráig (max egy hét) tudok leszokni... Hiába éreztem magam jól egyszerűen úgy érzem nekem szükségem van ezekre a rossz szokásokra egy idő után és ha visszatérek a bűnözésre még lelki furim sincs SŐT, aztán megint elkap a gondolat, hogy változtatnom kellene... Mit tegyek, hogy tartós maradjon a normális élethez való alkalmazkodásom? :(
2015. szept. 5. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
járj pszichiáterhez , ő majd megoldja a problémád
2015. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!