Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Antiszociális vagyok mit tegyek?

Antiszociális vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig csendes voltam, nehezen barátkozó, viszont kiskoromban még jobban szerettem emberek között lenni, mint most.Azt vettem észre, hogy reggel a sírógörcs kerülget, amikor arra gondolok hogy megint suliba kell mennem, és az iskolában végig arra gondolok, hogy milyen jó lenne már hazamenni.Néha elmegyek a barátaimmal is ide-oda ha hívnak(magamtól nem sok programot szervezek), de olyankor is legszivesebben hazamennék.Van egy pár barátom, de inkább csak "odacsapódok" hozzájuk a suliban is, nevetgélek velük de azt inkább csak azért csinálom hogy ne tűnjek magányosnak, ne nézzenek ki.Az emberek között szorongok, még ha nem is mutatom, nem érzem jól magam, nem merem magamat adni.Itthon legtöbbször olvasok, néha youtube videókat nézek, rajzolok és hasonlók.Jól érzem magam így, de pont az antiszociális viselkedésről hallottam ma és magamra ismertem, ami elég rosszul esett, valamiért úgy érzem magam, mintha az emberek szemében "beteg" lennék, beteg lenne eeza viselkedés.Ez amúgy azért is baj, mert olyan jövőbeli terveim vannak, hogy jó állásom lesz(elég jó tanuló vagyok), szeretnék férjet és gyerekeket de most kicsit megijedtem, mert mi lesz ha így egy fiúnak se fogok tetszeni ezzel a viselkedéssel? Tényleg ilyen szörnyű ez mint ahogy hangzik? Mert én nem érzem hogy bármi bajom lenne, egyszerűen csak így érzem jól magam.

2015. szept. 10. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem lehet esetleg, hogy a társaságod nem hozzád illik?
2015. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az is lehet...sulin kívűl vannak olyanok akikkel elvagyok, de a suliban a lánynak, akivel jó érezném magam más baráti köre van, akiktől rosszul vagyok nagyon nem birom őket.
2015. szept. 10. 19:42
 3/3 anonim válasza:
56%
Barátkozz olyanokkal, akik szintén szerényebbek, csendesebbek , vagy egyedül vannak. Biztos van rajtad kívül más is így.
2015. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!