Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tanulási problémák. Van...

Gergő Filó kérdése:

Tanulási problémák. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Idén elhatároztam hogy a bizonyítványomban csak ötös fog szerepelni (10.es vagyok) ezért ebben az évben még keményebben kezdtem el tanulni. Azt még hozzátenném hogy egy új iskolában ahol a követelmények nagyobbak. Azt veszem észre hogy míg én napi 4-5 órás szünetmentes tanulás után ugyanannyit tudok mint azok az osztálytársak akik fél válról veszik a tantárgyat és nem is igazán érdeklik őket. Zsenikkel vagyok körülvéve?! Hogy tudnám óra alatt elsajátítani a tananyagot mikor egész végig figyelek és keményen jegyzetelek. Ők is tanulnak csak füllentenek arról hogy mennyit hogy jobb színben tűnjenek fel az új osztálytárs előtt? Vagy csak én vagyok gyengébb képességű diák?

#tanulás #tanulási nehézség #egyszerű nem megy urristen;-;
2015. szept. 16. 17:11
 1/6 anonim válasza:
Tanulnak azok is csak játszák a fejüket hogy jaj én semmit nem tanultam most mi lesz? Aztán az ilyenek mindig ötöst irnak, ismerős a szitu!
2015. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahh, csak szajhosok.

Hidd el ok is tanulnak 2-3 orat az 5osert.

2015. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hülye kérdés.. de ti mint diákok csináltátok ezt már?

köszönöm az eddigi válaszokat! Kezdtem félni hogy nagyon buta vagyok a többiekhez képest.

2015. szept. 16. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem mindig idegesített mikor valaki így viselkedik. Én nem hiszem hogy csináltam ezt, főleg közép suliban nem. Legfeljebb azt mondtam hogy sokat tanultam de úgy érzem nem tudok semmit vagy ideges vagyok azért még. És akkor mondtam hogy nem tanultam semmit szinte mikor az úgy is volt, ha jó jegyet írtam az legfeljebb a szerencsén múlott.
2015. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most már átlátok mindenkin >:D
2015. szept. 21. 19:20
 6/6 anonim válasza:

Az én tapasztalatom; Figyelj oda

órán útána pedig napkozben gondold át h mi történt aznap vagy éppen azon az órán d 2-3X, ezt megcsinálod fele annyit kell majd tanulnod.

Remélem segítettem nekem ez jött be.

2015. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!