Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tanulási problémák?

Tanulási problémák?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom amikor 6-os általános iskolás volt képtelen volt egyik napról a másikra megtanulni a történelmet. A másik rokonom 8-ban a hét kettessel végzett. Az állította, hogy Ő, öt mondatot sem tud megjegyezni történelemből, az öt legfontosabbat sem és sírt. Nem hibáztatni akarom őket, csak nem értem, hogy lehet, az, hogy az egyik gyerek, megtud tanulni szinte bármit a másik nem. Vagy csak azon múlik, hogy az egyikkel minden este foglalkoznak, a másikkal soha?

2014. nov. 7. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Valami gátolja, hogy megtanulja. Esetleg ritka koraérett gyerek, és tisztában van vele, hogy a történelem... várj, hogy mondjam azt polkorrektül, hogy tömény hazugság... szóval erősen szubjektív műfaj. :)
2014. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hátja tök kamu ez a történelem nem is volt honfoglalás, iv. károly nem is élt. pff kik írták ezt?
2014. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, most miket mondanak 2006-ról. Pedig még 10 éve sem volt. :)
2014. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a gyerek hülye. Nekem pl az volt, hogy tavaly alig tudtam megjegyezni valamit töriből, idén pedig kaptunk egy új tanárt és szinte kétszer elolvasom itthon és már tudom, mert jól tanít.
2014. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!