Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tanulási problémák. Miert nem...

Tanulási problémák. Miert nem fog az agyam? 13/l

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy egyszerűen nem fog az agyam...az évvégi bizimben volt kettő 4es, a tobbi ötös. Ma is reggel 5kor keltem, hog tudjak tanulni, és este 7kor fejeztem be. És ez már hetek óta így megy és már négy hármosom van, és holnap kegkapom az ötödiket. Pedig annyit tanulok... szerintetek mi lehet a gond?
2012. okt. 23. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi gond, az általános iskola utolsó 2 éve lényegesen nehezebb, mint az azt megelőzők.

Idővel bele fogsz jönni egyébként, csak gyakorlás kérdése.

2012. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Számomra érthetetlen az,ha valaki rendszeresen tanul,akkor nem lehetne ez a problémája.Nagyon sok a visszatérő anyag a megtanulandóban amihez hozzá lehet rendelni az újat.

Mindenkinek van bioritmusa amikor a legjobb formában van!Te rájöttél,neked mikor a legkönnyebb? Én hajnal 3 órakor tanultam,olyankor voltam a legfrissebb szellemileg:fél óra alatt megtanultam azt,amit a délután másfél óra alatt sem sikerült volna.

Továbbá nem értem miért vagy elégedetlen az eredményeddel,nagyon sokan örülnének a hasonló jegyeknek!

2012. okt. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam, mint te. lehet új tanulási módszereket kellene kipróbálnod, mert nem elég hatékony amit eddig használtál
2012. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tudom, hpgy nagyon sokan örülnének ennek az eredménynek, de én és a környezetem nem ehez van szokva. A legjobban reggel tudok tanulni( vagyis reggel jobban mint pl.este 8kor ).
2012. nov. 7. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!