Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek rossz ember...

Szerintetek rossz ember vagyok? Hogyan tudnám elkerülni az ilyen eseteket? Nagyon szégyellem magam

Figyelt kérdés

Csináltam egy nagy hülyeséget, azaz igazság hogy nem bírom az italt sok kisebb hülyeséget csináltam már de ez most nagyon durva volt. Buliztunk összevesztem barátnőmmel és otthagytam az éjszakában (már ez is hülyeség volt) ő jött utánam haza, de nem ért utol, őt elmondása szerint elkezdte követni egy részeg csávó aki megfogta a seggét kérdezte hova megy és hogy óvszer van e nála, barátnőm adott neki egy pofont de a csávó követte egészen hozzám. Kimentem a házból leordítottam a csávót hogy takarodjon el, azt mondta hogy azt csinál amit akar kinthagytam, de ő nem volt agresszív velem csak nem ment el. Barátnőmmel az udvaron vitatkoztunk kb 5 percig nagyon ideges voltam és még idegesebb lettem, mire zajt hallottam kintről. A csávó még mindig ott volt, de szerencsétlen csak állt ott mint, másodjára is felszólitottam hogy hagyja el az utca azon részét ami a házunk előtt van, ő mondta hogy nem megy, barátnőm próbált visszafogni de nem sikerült neki, nagyon megvertem a csávót, szüleimmel 3-an tudtak csak leszedni róla, lehet h meg is halt volna szerencsétlen. Józanul átgondolva az esetet nagyon sajnálom, sose tudnék bántani senkit. Azóta nem megyek bulizni. A segítségeteket kérem hogy tudnám elkerülni hogy ilyen helyzet legyen? Józanul is könnyen fel tudnak idegesíteni, de sose ütnék meg

senkit. 23F



2015. okt. 3. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyfelol nem kene pialni, ha agressziv barom lesz beloled. Nyilvan keptelen vagy megallni, mert jozanul sem vagy ura az indulataidnak.


Keress valami hobbit, ami igazan lefaraszt, es kevesebb energiad marad orjongeni. Vegso esetben pszichologus se artana...

2015. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Voltam egy buliban ahol picit sokat ittam es mar azt se tudtam hol vagyok, kint koszaltam az utcan. Meglattam arra menni egy csajt, utana mentem megfogtam a segget elakartam hivni dugni, de o erre pofon vagott. Kovettem amerre ment mint egy pulikutya. Egeszen hazaig kovettem ahol lattam hogy ott a baratja. O eloszor megkert hogy menjel el de en nagyon hulye voltam lecovekeltem es megmakacsoltam magam hogy en bizony onnan el nem megyek. Bementek a hazba. En zajoskodtam az utcan, erre kijott ujbol a csavo es jol megvert. Nagyon szegyellem magam, minek zaklattam oket??



Ez a tortenet a masik srac szemszogebol :DD

2015. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Belőled jó fradidrukker lenne.

Viccet félretéve itt most nincs mit tenni. Ami történt, megtörtént, arra vigyázz, hogy ezután kevesebbet igyál.

2015. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szar ember vagy :P ....egy-két pofon elég lett volna
2015. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mindannyian csinálunk részegen olyan dolgokat hogy másnap vakargatjuk a fejünket de azért szétnyomni nem kellett volna max én is adtam volna 1-2 pofont azt bementem volna a házba
2015. dec. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!