Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? Miért vagyok...

Mi van velem? Miért vagyok furcsa saját magamnak?

Figyelt kérdés

13 éves gyerek vagyok,nemrég töltöttem be,és szerintem érettebb vagyok a koromnál,semmi egó,utálom az egoizmust,de ez van,és örülök neki hogy nem egy agyilag visszamaradott rántotthús vagyok.

Azt veszem észre magamon hogy,változok,mármint így mindenhogy,stílusilag ugyanolyan zenéket de melléjük több újat,naponta felülésezek,futok,fekvőtámaszozok itthon,azokhoz a dolgok felé nyúlok amik érdekelnek,szóval ha a fizika tanáromra és a párszázoldalas tankönyvre gondolok elkap a hányinger,gyorsan megtanulom a dolgokat,még ami nem érdekel nagyjából azt is,de nehezen veszem magam rá a tanulásra,szóval ez a "fél" szemmel dolog.

Van bennem néha egy kis megfelelési kényszer,amit általában legyűrök azzal hogy ,,nem Dávid,te nagyondurvánnem fogsz beállni a sorba,egyéni leszel"-el,és ez így megoldódik. Anyukám elhunyt sajnos,de ezt már nagyjából befogadtam és próbálok erős maradni,és nagyjából ez,tudom hogy hormonok meg minden,de na.

Normális? :D


2015. okt. 29. 21:24
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Az tök jó dolog, ha sportolsz, olyan számokat hallgatsz, amilyet szeretnél. Persze mindenkiben van egy kis megfelelési kényszer, de ezt le kell gyűrni és az csak jobb, ha nem akarsz tömeg ember lenni. Ha megkérdezhetem miket szoktál hallgatni?
2015. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 akotka99 válasza:
teljesen normális örülj neki
2015. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vicces vagy.
2015. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazándiból mindent ami megtetszik.

Műfajban nagyon szeretem az elektronikus zenéket,dubstep,trap,szeretem a rockot egy szintig,külföldi rap,magyar underground rap,kevés pop,mindennel ki vagyok békülve nagyjából. :)

2015. okt. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!