Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mi, vagy mitől van ez az...

Ez mi, vagy mitől van ez az érzés? (Lent)

Figyelt kérdés
Kb 1 hete úgy érzem hogy hiányzik valami. És valamelyik nap rájöttem hogy mi az. Hiányzik egy részem. Mármint, eltűnt az a törödő részem, nem érdekelnek a többiek, csak is én, és ez megijeszt. Próbálok benne maradni a szerepbe, hogy segítek mindenkinek akinek kell, meghallgatom őket, tanácsot adok nekik, de egyre kevésbé jön össze. Folyton csak az, hogy nekem legyen jó, és nem tudom miért. Mitől lehet? Elfog múlni? És ha igen akkor mikor?
2015. nov. 1. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán csak mert túl sokat foglalkoztál már másokkal, és egy kicsit magaddal is szeretnél foglalkozni, kényeztetni magad, fejleszteni magad, tanulni valami újat stb stb.. Az meg ha a barátaid ezt rossz szemmel nézik, akkor nem igazán hinném őket igazi barátnak.. Mert egy barát ne csak akkor legyen az, ha tanács kell vagy valaki aki végighallgatja őket.. Nem gond az, ha önmagadat adod, ne fojtsd el az érzést, és ne érezz bűntudatot, szerintem ez lenne így a legjobb neked.. De nem ismerlek, és a körülményeidet sem, szóval ez csak vak tipp;D
2015. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez önzőség. Nem?
2015. nov. 1. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy magaddal is foglalkozol, nem csak velük?:D Ez egyáltalán nem önzőség.. Sőt minél jobban érzed magad te is a bőrödben, mások is annál jobban fogják érezni magukat a társaságodban..:D
2015. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze ennek is vannak határai, de nem rossz az ha magaddal foglalkozol másoknak se, magadnak meg főleg nem..;D
2015. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm:)
2015. nov. 8. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!