Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan ember még...

Van itt olyan ember még rajtam kívül aki teljesen céltalanul él?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mivel kellene foglalkoznom,van most egy munkám de nem szeretem.Igazábol annak örülnék a legjobban ha sok szabadidőm lenne.Kényszernek érzem a munkát.Nem igazán érdekel különösebben semmi,elvagyok magamban.Amiket szeretek csinálni abból meg megélni nem igazán lehet.Nincs jövőképem.Nem tudom mi lesz így.Aki járt már hasonló cipőben,hogyan jött rá,hogy mivel foglalkozna szívesen? 22/F

2015. nov. 4. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Miket szeretsz csinálni?

Kitaláljuk közösen, hogy mivel foglalkozz, amiből meg lehet élni.

2015. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy megpróbálsz segíteni.Szeretem a saját testsúlyos edzést,biciklizni,a számítógépes játékokat,utazásokat,kirándulni,sorozatokat nézni.Sajnos ezek olyan tevékenységek,amikből nem igazán tudok megélni.
2015. nov. 4. 14:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Élj a mának, csináld azt amit szeretsz, és hagyd hogy a sorsod irányítson. Ha őszinte leszel magaddal, a sorsod megadja az életcélodat.
2015. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Testépítő? Versenyeken való indulás?

Fintess terem, kondi terem müködtetője?

2015. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Személyi edző?
2015. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a sporttal kapcsolatos.

Tesitanár?

2015. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam ilyesmire is,de a saját testsúlyos edzés ami nekem tetszik,az teljesen ingyen van és általában szabadban végzik az emberek.:)
2015. nov. 6. 15:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Mozgásra építs, ennyi rugalmasság kell!
2015. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!