Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszerűen utálom magam, mit...

Egyszerűen utálom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utálom elviselni önmagam, lassan már a saját gondolataim is kiakasztanak. Egyre jobban kezdem ellenszenvesnek találni az embereket és nem merek senkiben sem megbízni már a kommunikációs képességem sem a régi.

Borzalmasan haragszom magamra, és elviselhetetlen bűntudatom van, mert úgy érzem mindenki szemébe hazudok, titkolózom, még magam elől elrejtem a saját érzéseim. Gólya vagyok és az osztályom elég bulizós ezáltal minden pénteken iszok vagy hasonló és ezért borzalmasan utálom magam mert nem bírom visszafogni magam, folyamatosan átlépem a korlátaim. Mindenhol csak azt olvasom, hogy "amikor én 14 voltam játszótéren fogócskáztunk stb." Bátyámmal folyton erről beszélgetünk MIKÖZBEN én vagyok az egyik akit kibeszélünk nővérem tudta nélkül, saját magamat ítélem el, mert olyan dolgokat teszek amit tudom hogy nem kéne. Még egy teli cigis doboz is lapul a táskám alján. Nem tudom mit tegyek. 14/L


2015. dec. 16. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélgethetnénk, én se bírom magam.

13/f

2015. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Egyenes út ***** válasza:
0%
Legyél öngyilkos.
2015. dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!