Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy több önbizalm...

Mit tegyek, hogy több önbizalmam legyen?

Figyelt kérdés

Egyre több embertől kapom meg, hogy "túl szerény vagy" meg hogy "alig van önbizalmad", és az a baj, hogy hiába tudom ezt én is, nem tudom, mit tegyek hogy több önbizalmam legyen.Pedig nem kapok sok rossz megjegyzést, általában mindenkitől azt kapom, hogy "okos, kedves és szép vagyok", de én valamiért ebből csak a kedvest hiszem el, akárki akárhányszor mondja.És az a baj, hogy emiatt kevés barátom van, az emberek általában elkerülnek amiért ilyen csendes vagyok.Mit tegyek, hogy megváltozzon ez a helyzet?

(Még egy megjegyzés:alakulhat ez ki valaki(k) elvesztése miatt?)

16/l



2015. dec. 23. 16:00
 1/5 anonim válasza:

1. Sexy ruhák viselése.

2. Idősebb,DILF pasi becserkészése.

2015. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez mégis miben segít? Nem hiszem, hogy jobban érezném magam olyan ruhákban, amiket alapból nem vennék fel.
2015. dec. 23. 16:18
 3/5 anonim válasza:
100%

Hallottál már a szociális fóbiáról? Lehet, hogy emiatt vagy olyan csendes és önbizalomhiányos. Egyébként azzal nincsen az égadta világon semmi baj, ha valaki nem beszél feleslegesen. Sőt, inkább azt mondanám, hogy a mai világban ritka erény...

Egyébként a sport és a tiszta táplálkozás sokat segíthet.

A közösségi életet pedig nem kell erőltetni egy olyan embernek, aki alapvetően szeret egyedül lenni.

2015. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még nem hallottam, de utánanézek majd.

Sportolok,mondjuk nem mindig élvezem, mert néha túl sok napi 10-11 órát ennyi ember közt tölteni.Az egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozás nem mindig jön össze de majd megpróbálom:D

Azt nem mondanám, hogy szeretem a magányt, de a tömeget sem.Akiket szeretek, azokkal szivesen töltöm együtt a napomat, mondjuk néha jó esik 1-2 órára egyedül lenni és olvasni vagy filmezni.

2015. dec. 23. 16:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Utána néztem a szociális fóbiának, és részben magamra ismertem.Szerintem az enyém valami enyhébb változat, mert annyira nem durva a helyzetem, mint ahogy ott leírták.Mindenhol azt írták hogy orvost kell keresni, gyógyszereket szedni meg terápiára járni, de szerintem ez nekem felesleges, én inkább csak egy kicsit magamnak való vagyok, emiatt nem akarok gyógyszereket szedni.Az önbizalomhiányra pedig nem hiszem, hogy tudnak gyógyszert.
2015. dec. 23. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!