Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Súlyos önértékelési problémákr...

Súlyos önértékelési problémákra mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom miért,de mindenre ráidegeskedek,még arra is,hogy fell kell szállnom a buszra,hogy "úristen milyen csúnya vagyok",hogy mindenki engem néz.Nem merek felhúzni egy sapkát sem,mert "úristen,mindenki engem fog nézni,hogy milyen csúnya vagyok.Az osztályban alig merek mozogi,megszólalni.

Önbizalomam = a 0-val kb.

Itthon mindent megpróbálok megtenni azért,hogy jól érezzem magam a bőrömben.(és ez sikerülni is szokott) de amikor reggel felszállok a buszra,beérek a suliba ez egyből megváltozik.Elmegy az a kevés önbizalmam is ami otthon volt.

Mindenkit szebbnek látok magamnál...

Kérlek adjatok valami tanácsot,tippet,hogy ez legalább is egy kicsit változzon.Normális értelmes válaszokat várok (ne üzeneteket) köszönöm elöre is mindenkinek! :)



2016. jan. 5. 18:51
 1/2 anonim válasza:
Ebben a cipőben jártam én is mint most te! Nekem a sport, az edzés(kondi-futás) rengeteget segített, és mára már "királynak" érzem magam köszönhető a sportnak. :)
2016. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aha,ez jó ötlet,de az a baj,hogy napi 7-8 óra mellett nem igazán van kedvem,se időm. :/

Reggel 5:20-kor kelek,a buszozás miatt,majd délután 4 fele érek haza.:c

2016. jan. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!