Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tönkrement az életem, hogyan...

Tönkrement az életem, hogyan másszak ki ebből?

Figyelt kérdés
Kislányomat egyedül nevelem. Nem felelk meg a munkahelyemen, valószínűleg ki fognak rúgni. Itt a munkatársak tudják ezt és szabályosan senki nem törődik velem, de még a köszönésemet sem fogadják. Tönkrement az életem, az önbizalmam és nem akarom a kislányomat elveszíteni!!!!!! Nem merek új helyre menni, mert egy: nincs is ilyen hirdetés, kettő: már nem érzem magam jónak semmiben, mostanra elhittem magamról, hogy semmihez sem értek. Nem merek jelentkezni sehová. Szégyellem magam, hogy ide jutottam, de nem akarom, hogy akislányomat elvegyék tőlem. SOS. Tehetetlen vagyok.... Már az is megfordult a fejemben, hogy nekem azért ilyen nehéz helyt állnom, mert nem vagyok normális. Már nem tudom. Napszámra senkivel sem beszélek, mert itt ülök az irodában egyedül és már annyira rossz, amit csinálok, hogy nem is merek semmihez sem hozzányúlni. Egy kolléga szerint beszéljek a főnökömmel. De miről. Kérjem én, hogy rúgjon ki? Mert nem megy a munkám?
2016. jan. 25. 15:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Valós személy volt, nem kell utánanéznem : ) Ne okíts, de csodákat nem tett, mert ugyanolyan valós személy volt mint te meg én. Nem több, nem kevesebb. Egy karizmatikus személyiség, de ennyi. És igen, van olyan élethelyzet, hogy valaki nem látja a fától az erdőt, ezért kértem én is segítséget. Azoknak, akik próbáltak segíteni, köszönöm, de kis Csernusutánzatokból nem kérek. Köszönöm.
2016. febr. 19. 10:32
 12/15 anonim válasza:
Szerintem a stressz és a megfelelni akarás depresszióhoz vezetett nálad. Én orvoshoz ezzel tuti nem fordulnék mert azok csak mindenféle nyugtatót írnak fel ami csak rontja a helyzetet. Én a legutóbb amikor nehéz helyzetben voltam, elkezdtem futni. Futás közben a gondolataim rendeződtek és a végén mindig jobb színben láttam a világot. Lehet hogy hülye tanács... Viszont a megoldást meg kell találnod mert a kislányodnak szüksége van rád. Nekem is volt olyan hogy nem ment a munka de ezek rendszerint csak hullámvölgyek. Próbálj pozitívan gondolkodni mert az önsajnálat nem vezet jó irányba. Tűzd ki magad elé a céljaid és azok elérésére koncentrálj.
2016. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó válaszoló! Ki fogom próbálni!
2016. febr. 21. 21:02
 14/15 anonim válasza:
Ne felejtsd el hogy a depresszió egyik tünete hogy az ember nem látja maga előtt a jövőt. Ezért mondtam hogy tűzz ki célokat. Látnod kell magad a jövőben. És tudnod kell hogy érdemes küzdened. Kitartást, erősebb vagy mint gondolnád!
2016. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! : )
2016. febr. 22. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!