Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogosan van büntudatom?

Jogosan van büntudatom?

Figyelt kérdés
Van egy édes kishusom,kiskutyánk,már több mint egy éve ,nem is voltam vele sétálni,nem kifogást kerrsek.De hogy tegyem jóvá,amit tettem,hogyan bizzon meg bennem?nagyon rösstelem.Hogyan tegyem jóvá?

2016. jan. 30. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
he???
2016. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenkit előtérbe helyezek,és ö vele már nem is foglalkozom.Szeretem a tesomat,anyat,es allandoan ök voltak előtérbe,Baratomat is szeretem.De otthon állandoan meg van kötve,en meg azt rühelem,kinzás,szegény kis husomnak.Mit tegyek,hogy jól érezzem nagát?mert csalódtam magamba
2016. jan. 30. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:
A 'kishusodnak' szerezd vissza a bizalmát, és foglalkozz vele többet, érezze, hogy törődsz vele. Kutyika boldog lesz, bűntudat elmúlik. :D
2016. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan van bűntudatod. De ha ez vigasztal, nem vagy egyedül. Nagyon sokan vannak úgy, hogy jajjjnekemkutyakell, aztán amikor megvan, elmúlik a varázs, és szarnak rá. Én nem engednék kutyát tartani, csak annak, akinek már befejeződtek a tanulmányai (nem fog kollégiumba költözni) megvan az állandó partnere (nem fogja a szerelem miatt hanyagolni a vállalt kötelességeit) stb.
2016. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
EZ nekem furcsa :D szerintem nincs de törődni kell vele
2016. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!